superga-x-alexa-chung-koleksiyonu_3

Superga markası geçtiğimiz günlerde ünlü sunucu/model/moda tasarımcısı Alexa Chung ile bir ayakkabı koleksiyonu lanse etti. Kendi markası içinde ayakkabı serisi bulunmayan Chung bu işbirliğinden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek tüm modellerin kendi giyim koleksiyonu ile bağlantılı olarak 1940’lardan esinli tasarlandığından bahsetti.

superga-x-alexa-chung-koleksiyonu_2

Yani o yıllarda oldukça moda olan satenler, ruganlar koleksiyonda bol bol yer buluyor. Ayrıca markanın biraz geride kalan uzun konçlu modelleri de Alexa’nın nazarından kaçmamış. Bir de terlik modelleri!

Superga_Alexa_Chung_Koleksiyonu_Beyaz_Rugan_Ayakkabı (1) Superga_Alexa_Chung_Koleksiyonu_Mavi_Saten_ayakkabı Superga_Alexa_Chung_Koleksiyonu_Mor_Saten_Yüksek_Konç_Ayakkabı (1) Superga_Alexa_Chung_Koleksiyonu_Siyah_Rugan_Ayakkabı

Alexa Chung ve Superga, koleksiyonun tanıtımını son dönemin gizli/gerçek moda merkezi Los Angeles’da gerçekleştirdi. Lansmana ev sahipliği yapan Venice Beach’deki Butcher’s Daughter aynı zamanda koleksiyon çekimlerinin yapıldığı sokağın hemen köşesinde bulunuyor.

superga-x-alexa-chung-koleksiyonu_1

Son dönemde Nike, Adidas, New Balance ve Superga dörtgeninde dönen spor ayakkabı modasında bu yaz nöbet sırası Superga’da.

troppodonna

Bu yazıyı paylaş

Mar 20, 2018, Jurnal | Alexa Chung, moda, moda haber, sneaker, spor ayakkabı, Superga, SupergaXAlexa Chung Koleskiyonu,
Diğer Haberler