2018 Grammy’nin En İyisi ve En Kötüsü

2018 Grammy Ödülleri uzun bir süre sonra New York'da yapıldı. Hatta ev sahiplerinden biri New Yorklu Jay-Z oldu. Kendisi geceye, ikizleri evde bırakıp eşi Beyoncé ve büyük kızı Blue Ivy ile katıldı. Birkaç gün önce

JayZ-beyonce-blueIvy_Grammys_2018

2018 Grammy Ödülleri uzun bir süre sonra New York’da yapıldı. Hatta ev sahiplerinden biri New Yorklu Jay-Z oldu. Kendisi geceye, ikizleri evde bırakıp eşi Beyoncé ve büyük kızı Blue Ivy ile katıldı. Birkaç gün önce Amerika CNN’deki Van Jones’un sunduğu çok reyting’li talkshow’a katılarak ailesi ve Beyoncé aşkı için nasıl savaştığını anlatan ve çeşitli itiraflarda bulunan Jay-Z, tabii ki gecenin en dikkat çeken isimlerinden biriydi.

Biz de gecenin en iyi ve en kötü “saç&makyaj” ikilisine baktık.

Lady_Gaga_Grammys_2018_Saç_Makyaj_3 copy

Grammy’nin En İyi Saçı

2018 Grammy ödüllerinin en başarılı saçı Lady Gaga’ya aitti. Marc Jacobs’un ürünleri kullanılarak yapılan yoğun smokey makyajı güzeldi ama asıl bombası kuşkusuz saçlarıydı. Platin sarısı uzun saçlarını arkada düzensiz bir balık sırtını andıran örgü ile toplayan Lady Gaga’nın kuaförü siyah bağlamalarla imzasını atmıştı. Bu saç modeli, ünlü pop star’ın yüksek yakalı, Viktoryan esintili dantel kostümüne de güzel uyum sağlamıştı. Hem teatral hem modern…

Hailee_Steinfeld_Saç_Makyaj

Grammy’nin En İyi Makyajı

Gecenin en iç açıcı makyajı Hailee Steinfeld’e aitti. Genç yıldız aynı zamanda gecenin en başarılı kıyafetlerinden birine de sahipti. Gür ve dağınık kaşları Steinfeld’in en ayırt edici özelliklerinden biri. Bunu vurgulamak için zümrüt yeşil tonda smokey tercih etmiş. Hem göz rengini ortaya çıkarmış hem de herkesin uyguladığı bronz ya da koyu tonlardaki smokey’lere hoş bir alternatif yaratmış.

Katie_Holmes_Grammys_2018_makyaj_1

Grammy’nin En Kötü Saç ve Makyajı 

2018 Grammy Ödüllerinin en kötü saç ve makyajı ise aynı bedende buluşmuştu: Katie Holmes. Uzun bir süredir Jamie Foxx ile sürdürdüğü gizli ilişkisini sonunda bu kırmızı halıda resmileştiren Katie Holmes, beyazlar çıkan saçlarını boyamayarak kendine daha olgun bir hava vermiş. Ama über köşeli ve geniş yüzünü tamamen savunmasız bırakan kısacık saçları ve o saçı “vak” dediğimiz modele getirmesi en hafif tabiri ile talihsizlik olmuş. Ayrıca makyajındaki abartılı ışıltılar tüm kırışıklıklarının arasını doldurarak olduğundan daha yaşlı göstermiş. Buyrun size bir komplo teorisi, bir şeytanın gör dediği: Bu saç bize Zoe Kravitz’i hatırlattı. Acaba Jamie Foxx’un beğendiği bir kızımız mı Kravitz?

troppodonna

Sorry, the comment form is closed at this time.