2018’de Takip Edeceğimiz Instagram Hesapları

Siz de yıllardır Chiara Ferragni'nin aynı badem gözlerini görmekten sıkıldıysanız, Aimee Song aşırı hesaplanmış, ManRepeller çok karışık, Jeanne Damas fazla Parizyen gelmeye başladıysa yeni birilerini takip etmenizin zamanı gelmiş olabilir. İşte sizin için yeni favorilerimizden

2018'de_takip_edebileceğiniz_yeni_instagram_moda_hesapları

Siz de yıllardır Chiara Ferragni’nin aynı badem gözlerini görmekten sıkıldıysanız, Aimee Song aşırı hesaplanmış, ManRepeller çok karışık, Jeanne Damas fazla Parizyen gelmeye başladıysa yeni birilerini takip etmenizin zamanı gelmiş olabilir. İşte sizin için yeni favorilerimizden bir liste hazırladık. Gelin biraz yeni yılda yeni kan sağlayalım timeline’a. İşte 2018’de takip edeceğimiz başarılı İnstagram hesapları!

Intense MONday #adv MARella COat REvolutioN ⚡️olè

A post shared by Candela Pelizza (@candela_________) on

Candela ya da tam adı ile Candela Pelizza 17 yaşındayken ikizi ile Arjantin’den Milano’ya taşınmış ve Italyan Vogue’u için çekim yapmış. Hem de Bruce Weber çekimi. Hala Milano’da iki çocuğu ve mimar eşi ile yaşıyor. Ortadan ayrık ombre saçları, kırmızı ruju ve minimalist tarzı ile kendisini seviyoruz.

DayDreamer

A post shared by #H A N N A H D O N K E R 📍🗽 (@hannahdonker) on

25 yaşındaki Hannah Donker sosyal medyadaki paylaşımları ile şarkıcı Weeknd’in dikkatini çekiyor ilk olarak ve onun “Secrets” isimli şarkısının klibinde yer alıyor. Rahat giyim tarzı, çok üzerinde düşünülmeden bir araya getirildiği için başarılı. Bir de kendisinin süregelen makyajsız halini seviyoruz. Makyajsız, doğal güzelliğini korumak için yüz yogası yapıyormuş.

Don't mess with us 💁👭

A post shared by Molly Blutstein (@accidentalinfluencer) on

double3xposure isimli instagram hesabının yaratıcısı Reese Blutstein ve ikizi Molly Blutstein, instagram’da genç ve Jenner tayfasına özenmeyen modaseverlerin rahatlıkla takip edebilecekleri bir ikili. Hem ayrı hem de birlikte postlarını görmek mümkün. Özellikle keşfedilmeye değer daha küçük markaları bu kızlarda görebilirsiniz.

Violette, aslında Estee Lauder markasında “beauty director” ünvanı ile çalışıyor. Fakat kendisinin oldukça özgün makyaj uygulamalarının yanı sıra still life çekimleri de çok başarılı. Tabii kendine özgü “iddiasız” stili de dikkatimizi çekiyor. Galiba Violette, Kendall Jenner’dan çok daha başarılı bir proje Estee Lauder’i gençleştirmek adına!

Christina Caradona‘un Trop Rouge isimli instagram hesabında Paris ve New York’un stil sırları bir araya geliyor. Biraz tomboy detaylarla da farklılaştırdığı tarzı ile tanıdığımız Christina, aslında model ve oyuncu. Hatta bir dönem Nickelodeon yapımlarında yer almış. Blog’unda günlük stili dışında seyahatları ve güzellik önerileri de var.

troppodonna