2019 İlkbahar/Yaz Trendleri: 2 – Danteller

2019 yazında danteller yine gözde olacak. Fakat bu sezon yardımcı oyuncu rolünde geliyorlar. Çünkü zaman zaman femme fatale'e zaman zamansa leydi stiline meyleden danteller bu yaz daha sportif ve maskulen kıyafetleri yumuşatmaya yardımcı oluyor. [caption id="attachment_13741"

2019 yazında danteller yine gözde olacak. Fakat bu sezon yardımcı oyuncu rolünde geliyorlar. Çünkü zaman zaman femme fatale’e zaman zamansa leydi stiline meyleden danteller bu yaz daha sportif ve maskulen kıyafetleri yumuşatmaya yardımcı oluyor.

Christopher Kane

Geçtiğimiz yıllarda dantel elbiseleri ve etekleri spor ayakkabılar ya da sweatshirtler ile kombinlenirken görmüştük. Yani aslında dantel ile sokak modasında ters köşe kombinler yaratmak çok yeni ve alışılmadık bir şey değil. Fakat bu sezon blok halinde değil de daha detay olarak karşımıza çıkıyor.

Alexander Wang

Koché

Böylece bu sene takım elbiselerde, gömleklerde, elbiselerde, hatta tracksuitlerde dantel detaylarını ve onun izin verdiği perdeli dekolteleri görmek mümkün. Sezonda en güzel örnekleri Burberry, Koché, Alexander Wang ve Christopher Kane markalarında görülebilir.

2019 İlkbahar/Yaz Trendleri: 1- Bejler 

troppodonna

 

Sorry, the comment form is closed at this time.