2019 İlkbahar/Yaz Trendleri: 3 – Desenler

2019 İlkbahar/yaz sezonunda en çok dikkatimizi çeken trend şüphesiz bu şimdi anlatacağımız oldu. Çünkü bu sezon birçok farklı desen bir arada giyilebiliyor. Bunu uyumsuzluğun uyumu ya da kaosun gizemli çekiciliği olarak değerlendirebilirsiniz. [caption id="attachment_13751" align="aligncenter" width="395"] Louis Vuitton[/caption] Çiçek

2019 İlkbahar/yaz sezonunda en çok dikkatimizi çeken trend şüphesiz bu şimdi anlatacağımız oldu. Çünkü bu sezon birçok farklı desen bir arada giyilebiliyor. Bunu uyumsuzluğun uyumu ya da kaosun gizemli çekiciliği olarak değerlendirebilirsiniz.

Louis Vuitton

Çiçek desenleri puantiyelerle, geometrik çizgilerle, karelilerle, vahşi hayvan motifleriyle kısacası her şey bir benzeri ile ya da tamamen farklı bir desen ile kombinlenebiliyor bu yaz. Bu size ilk başta çok göz yorucu gelebilir. Ama modayı biraz da farklı şeyleri deneyebildiğiniz eğlenceli bir alan olarak görürseniz bu yaz çok neşeli geçebilir. Hatta uzun süre dolabınızda beklemiş, bir türlü tam yerini bulamadığınız desenleri de rahatça kullanabilirsiniz. Ne güzel değil mi?

Michael Kors Collection

Bu trendi anlatırken gerçekten herhangi bir sınırlama yok, o nedenle kimseye bakıp “artık bu da abartı olmuş” diye bir kısıtlama da yok. Yani açık fikirlilik esas. Bu arada evet, bazı insanların kıyafetleri biraz abartıya kaçtığını düşünebilirsiniz, ama devir sokakta ya da sosyal medyada fark edilme dönemi değil mi? O nedenle korkusuzca saldırın desenlere, isterlerse çocuğu giydirmiş herhalde desinler kimin umrunda, yeter ki içinde siz kendinizi iyi hissedin.

Marni

Bu sezon göz alıcı desenleri ile karşımıza çıkan markalar arasında ilk aklımıza gelenler Marni, Versace, Louis Vuitton ve Michael Kors oldu. Ama bunlar sadece bazı örnekler, en güzel desen kombinini siz bir araya getirin bu yaz!

troppodonna

Sorry, the comment form is closed at this time.