amfAR Gecesinin Modası

Dün gece gerçekleşen amfAR Gecesi bir anlamda New York Moda Haftasının da açılış etkinliği gibi görülüyor. Aids/HIV araştırmaları konusunda geçen yıl içinde atılmış önemli adımların kutlandığı etkinlikte biz yine kıyafetlere göz attık. İyisiyle, (gerçekten) kötüsüyle ünlü

2018_Amfar_Gala_Halsey
Dün gece gerçekleşen amfAR Gecesi bir anlamda New York Moda Haftasının da açılış etkinliği gibi görülüyor. Aids/HIV araştırmaları konusunda geçen yıl içinde atılmış önemli adımların kutlandığı etkinlikte biz yine kıyafetlere göz attık.

İyisiyle, (gerçekten) kötüsüyle ünlü isimlerin moda seçimlerine sahne olan gecenin kazananları arasında Sara Sampaio, Sienna Miller ve Raisa&Vanessa kıyafeti ile Hannah Ferguson ilk akla gelenler. Gelin beraberce biraz daha yakından bakalım!

2018_amfar_poppy_delevingne_in_dundas

2018 amfAR Galasının en kötü giyinen ismi ile başlayalım da tatsız konu hemen aradan çıksın! Poppy Delevingne, Peter Dundas’ın kendi markası Dundas’tan üzeri neon tonda ikaz panosu ile sargılanmış bir elbise ile katılmış. Sanki Poppy transparan kıyafeti ile gelecekmiş de son anda annesi altına kumaş sarıvermiş kadar anlamsız bir görüntü.

2018_amfar_Halsey_Georges_Hobeika

Şarkıcı Halsey, tabii bu ortamların yenisi ve kendine çıkış arıyor, küçük ve daha cüretkar bir Angelina Jolie olarak geceye katılmış. O pozu vermek için yürürken denen o ki kameralara beklenenden çok daha fazlasını göstermiş.

2018-amfar-Ashley-Graham-Vivienne-Westwood

Ashley Graham, Vivienne Westwood kıyafeti ile gecenin en derli toplu ve dozunda isimlerinden biri olmuş. Plus size modellerin gurur kaynağı Graham ve Westwood bir türlü büyük beden yapmakta başarılı olamayan tasarımcılara da ders vermişler bu eserleri ile…

2018_amfar-gala_Anwar_Hadid_Nicola_Peltz

Anwar Hadid & Nicola Peltz ikilisi hem uyumsuz hem de geceye uymayan kıyafetleri ile acil bir çift stil terapisine gitmemeliler. Normal hayatta herkesin örnek gösterdiği bir ilişkiye sahip olan ikili (kim bu örnekleri gösteriyorsa sürekli) bu kadar hata yapmamalı. Nicola belli ki Esma Sultan’da bir davete giderken Anwar’ı da Camden Town’a uğrayıp almış.

2018-amfar-gala-Hannah_Ferguson_Raisa & Vanessa

Model Hannah Ferguson Raisa&Vanessa seçimi ile Türk bayraklarını balkonlar astırmasa da en azından gururları biraz okşadı. Öncelikle modacılarımızın isimleri olmasaydı bile oldukça başarılı olan kıyafet Ferguson’da kusursuz durmuş.

2018-amfar_Sara Sampaio_Armani Privé

Ünlü model Sara Sampaio, Armani Privé kıyafeti ve harika ayakkabı&mücevher seçimi ile gecenin parlayan yıldızlarından olmuş.

2018-amfar-Hailey_Baldwin_Roberto_Cavalli

Hailey Baldwin, Roberto Cavalli tasarımı elbisesi ile yukarıdan aşağı doğru çok iyi ilerliyordu. Son aşamada dizin alt kısmına dikilmiş mutfak perdesini andıran dantel parçalar tatsız bir detay gibi boğazımıza düğümlendi. Sanki bir an Şirine perdeyi aralayıp el sallayacakmış gibi geliyor. Onun dışında çok başarılı.

troppodonna