Barış Muslu ile Utangaçlık Üstüne

Sessiz, sakin, içine kapanık diye tanımladığınız insanlara, kendinize bir daha dönüp bakın. Aslında bunun altında utangaçlık yatıyor olabilir. Hatta utangaçlık çoğu zaman mutevazilik ile de karışıyor. Ama sonuç olarak utangaç insanlar hayattan istediklerini değil de

vlcsnap-2016-03-10-13h07m54s44

Sessiz, sakin, içine kapanık diye tanımladığınız insanlara, kendinize bir daha dönüp bakın. Aslında bunun altında utangaçlık yatıyor olabilir. Hatta utangaçlık çoğu zaman mutevazilik ile de karışıyor. Ama sonuç olarak utangaç insanlar hayattan istediklerini değil de onlara verileni alıyorlar ancak. Onlara uygun bulunan kocaya, kariyere, sosyal çevreye mahkum kalıyorlar. Ne fena değil mi?

İşte bu konuyu NeuroFormat sisteminin yaratıcısı ve Beynine Format At gibi bestseller kitaplarıyla ünlü Barış Muslu ile konuştuk. İnsanlarda utangaçlık duygusu neden kaynaklanıyor? Sizin de içinizde yaşadığınız çeşitli zorlukların kaynağı sessizlik, sakinlik, nezaket vs. değil de utangaçlık olabilir mi? Hayattaki başarınızı kendiniz baltalıyor olabilir misiniz?

Bu videoyu izlemelisiniz!

Barış Muslu ve NeuroFormat ile tanışmak için hemen tıklayın!  Hayatınızı değiştirmek için bugün ilk adımı atın.

troppodonna