Beymen Suadiye Açıldı!

Bir süredir, Bağdat Caddesi'nin belli ki yeni merkez üssü olacak (hemen yanında büyükçe bir Chanel mağazası da yapım aşamasında) Suadiye tarafında Beymen'in son hazırlıkları devam eden mağazası dikkat çekiyordu. Sonunda sevenler birbirine kavuştu ve "Beymen Suadiye

BEYMEN-Suadiye-Cephe

Bir süredir, Bağdat Caddesi’nin belli ki yeni merkez üssü olacak (hemen yanında büyükçe bir Chanel mağazası da yapım aşamasında) Suadiye tarafında Beymen’in son hazırlıkları devam eden mağazası dikkat çekiyordu.

BEYMEN-Suadiye-Katlar

Sonunda sevenler birbirine kavuştu ve “Beymen Suadiye 481” adını verdikleri amiral mağazasının kapılarını açtı. Beymen ve Bağdat Caddesi’nin ilişkisi kuşkusuz çok eskilere dayanır. Fakat bir süredir Avrupa yakasındaki sevenlerini sürprizlere boğan marka Asya tarafını biraz yalnız bırakmıştı.

BEYMEN-Suadiye-Aksesuar-Katı

Ama bu açılış hepsini unutturacak gibi görünüyor. Öncelikle beyaz yuvarlak hatlı binası hem modern, hem klasik hem de sizi çok sıcak karşılayan bir tavırda. 5.000 metrekarelik alan ve 7 kattan oluşuyor. Mağazanın tasarımında birçok art deco ve modernist sanat akımının iç içe geçtiği detaylar, üzerinize gelmeyen ferah ürün yerleştirme alanları var. Binanın gün ışığı ile yaşaması için dört bir tarafındaki geniş cam kaplamalar ve  göz yormayan renk eşleşmeleri ile mekan girdiğiniz andan itibaren size kendinizi iyi hissettiriyor.

BEYMEN-Suadiye-Kadın

Beymen’den beklendiği gibi içerisinde 700 farklı markadan oluşan dev bir karma var. Giriş katının orta alanı takı ve bijuteriye ayrılmış. Yan bölümlerde kozmetik alanları var ki bu bölüm için ince elenmiş sık dokunmuş, yalın bir güzellik seçkisi yer alıyor. Diğer katlarda ise kadın, erkek, blender, ayakkabı çanta, home ve kids gibi bölümler bulunuyor.

BEYMEN-Suadiye-Home-2

Beymen’in bir sürprizi “Suadiye 481” için bir etkinlik takvimi oluşturmaları. Bu etkinliklerin arasında dönem dönem açılacak Pop-Up store’lar da var. Diğer müjdesi ise caddeyi yakın zamanda yeni bir yeme-içme konsepti ile buluşturacak olması.

çağla bingöl