Black Friday'in En İyi Adresleri

"Black Friday" çılgınlığı son birkaç yıldır bizi de sardı. Bizim markalar da yurtdışında büyük kampanyalara sahne olan bu günü en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. Bazıları sadece bir günle sınırlı tutuyor bazıları da haftasonuna doğru uzatıyor.

black-friday-hero

“Black Friday” çılgınlığı son birkaç yıldır bizi de sardı. Bizim markalar da yurtdışında büyük kampanyalara sahne olan bu günü en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. Bazıları sadece bir günle sınırlı tutuyor bazıları da haftasonuna doğru uzatıyor. Yurtdışında alışveriş guruları, Black Friday kampanyasını normalde yapmayacağınız bir alışveriş için kullanmanızı öneriyorlar. Mesela çok giyeceğiniz bir beyaz gömlek yerine bu sezon sıkça gördüğümüz nakışlı bir bluz tercih edebilirsiniz. Daha az giyeceğiniz bir parça olabilir belki ama modada trendlerin öyle ya da böyle sürekli geri döndüğü düşünülürse geçici bir heves sayılmaz.

İşte bu sezon Black Friday alışverişinize rehber olacak birkaç başarılı kampanya:

shopi-go-black-friday

Shopi go İndirimi:

Tasarım moda markalarının satıldığı, sadece kıyafet değil, dekoratif objelerin, lifestyle ürünlerin, kitapların, hatta süper cool bisikletlerin bile olduğu Shopi go ilk defa lifestyle ürünleri de bu vesile ile indirime sokuyor. İndirim oranı da  %50 ve hem shopigo.com’ da hem de hem de Teşvikiye Maçka Caddesi’ndeki mağazasında 28 Kasım’a kadar geçerli olacak. Biz şimdiden gözümüze Marni, Filles a Papa, MSGM gibi markalardan bir şeyler kestirdik bile.

screen-shot-2016-11-24-at-12-18-47

Oysho İndirimi:

Son yıllarda iç giyim, lingerie, ev giyimi hatta performans/spor kıyafetler için sıkça uğradığımız Oysho son bıraktığımızda online alışveriş sitesini açarak bizleri heyecanlandırmıştı. Marka Black Friday’i de es geçmemiş. Marka bugün saat 22:00’den itibaren başlattığı %20’lik indirim kampanyasını bir de ücretsiz kargo ile süslemiş. Fakat bu indirimi yakalamak için elinizi biraz daha çabuk tutmanız gerekiyor. Zira 25 Kasım 23:59 dendiği anda fiyatlar normale dönüyor. Marka Xmas Mood diye yılbaşı ruhuna uygun çok güzel de bir koleksiyon hazırlamış. Hazır indirim fırsatı varken hayatınızdaki önemli kadınlar için yılbaşı hediyelerinizi hazır edebilirsiniz. İndirim hem online alışverişte hem de mağazalarda geçerli.

bulteneklenti-636155791555468753

Mavi İndirimi:

Mavi de Black Friday’i unutmayan markalardan biri. Ülkenin jean ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan ve Serenay Sarıkaya’nın da tercihi olan Mavi, 25 Kasım günü hem mağazalarda hem de online alışverişte %25 indirim sunuyor. O zaman Jean sektörünün en ikonik tasarımcısı Adriano Goldshmied ile hazırlanan Indigo Move Koleksiyonu’na doğru yöneliyoruz biz yavaş yavaş.

garage-black-friday-001

Garage Organics İndirimi:

Cosmos Organic gibi Avrupa standartında değerli bir sertifika ile Türkiye’de organik ve doğal kozmetiğin çıtasını bir hayli yukarı çeken saç ve vücut bakım markası Garage Organics de Black Fridaycilerden. Marka 25 Kasım 00:00- 23:59 arası tüm ürünlerde %25 indirimli. Yoğun saç besleyici saç serumu, %98.2 gibi rekor saflıkta Aloe Vera jeli, Hair Balm gibi zeka ürünü bir saç maskesini ve daha keşfetmediyseniz Relief Lotion denen ayaklarınıza dünyada cenneti yaşatacak kremi kaçırmayın deriz.

bym_blackfriday_50x70

Beymen İndirimi:

Beymen de sezon sezon güzel bir Black Friday indirimi ile huzurunuzda! Biraz karışık gelecek ama gelmesin. Sanırız Hopi kullananlar bu hesaplamalara daha alışıklar. Beymen’den 25-26-27 Kasım tarihlerinde yapacağınız alışverişlerde, özel yıldızlı ürünlerde geçerli %35 indirim ya da %40 paracık var. Ya daa 2500 TL’lik alışverişe trink 750 TL para ya da 800 paracık da var.

troppodonna