Bu Markayı İncelemelisiniz: Revolution

Tracy Chapman'ın "Don't you know, there talking about a revolution" diye başladığı bir şarkısı vardır yine Revolution ismini taşıyan, işte bu marka hakkında da öyle bir konuşma söz konusu. Sizin de kulağınıza geldi mi? Gelmediyse de önemli

Tracy Chapman’ın “Don’t you know, there talking about a revolution” diye başladığı bir şarkısı vardır yine Revolution ismini taşıyan, işte bu marka hakkında da öyle bir konuşma söz konusu. Sizin de kulağınıza geldi mi?

Gelmediyse de önemli değil biz şimdi sizi hemen “update” ederiz. Revolution İngiltere doğumlu bir makyaj markası. Şık ve oyuncaklı ambalajlarına rağmen fiyatları oldukça uygun. Birçok başarılı markada olduğu gibi çağın da gereği olarak herkes için (tüm cinsiyetler, yaş grupları, ırklar) ürettiklerini belirtiyorlar. Kısa zamanda büyük büyük adımlar atmalarının nedeni tam bir fast fashion çalışma mantıkları olması. Yani hızlı üretim, trendlere kolayca adapte olabilme ve de ulaşılabilirlik.

Soldan sağa @alternatifageing @stylemesunday ve @denizgoksen. Hepsi bu kare için Revolution Conceal and Define isimli concealer ürününü kullanmışlar. Kaynak: Instagram @Makeuprevolution

Revolution markası ilk olarak stick fondötenleri ile dikkatimizi çekmişti. Çünkü özellikle yüzünüzü kontürlemeyi seviyorsanız stick yapıda fondötenler çok pratik oluyor. Ama ürünün şekli kadar dokusu da önemli çünkü çok iyi de harmanlanması, yeri geldiğinde kapatılmak istenen alana göre rahatça kat kat uygulanabilmesi gerekiyor.

Revolution Fast Base Foundation Stick

Instagram’da Kadeeja Khan isimli kullanıcı yoğun bir akne atağı geçirdiği dönemde Revolution Fast Base Foundation Stick ürününe çektiği video ile dikkat çekti.

Ürün ayrıca yabancı güzellik editörlerin “uygun fiyatlı favoriler” listelerinde yer alıyor sık sık. 18 tonu bulunan fondöten aslında bir mass güzellik markasına göre iddialı sayıda renge sahip. Türkiye’de sadece Watsons’larda satılan ve tüm ürünleri Cruelty Free olan (ayrıca birçok ürünü de vegan) markanın ülkemizde en çok talep gören ürünleri ise far paletleriymiş.

İşte Revolution Türkiye En Çok Satanlar Listesi: 

Revolution Fortune Favours Brave Far Paleti: Dumanlı göz makyajı için ideal 30 farklı tonda mat, ışıltılı ve parlak renk altın bir palette birleşiyor. Parlaklık veren temel renklerden en cesur tonlardaki lacivert, siyah ve yeşillere kadar farklı tonlar içeren bu far paleti herkes için ideal bir “smokey” kombini barındırıyor.

Revolution Flawless 3 Resurrection Far Paleti: 32 farklı  mat ve parlak yapıda renkten oluşan far paleti yüksek pigment oranına sahip dokusuyla uzun süre kalıcılık vadediyor.

Revolution Redemption Iconic 3 Far Paleti: 12 renkten oluşan palet ağırlıklı olarak rose gold, bakır ve kahve tonlarından oluşuyor. Bakışlarda güçlü bir etki bırakan renk seçenekleri ile dikkat çeken ikonik far paleti, dayanıklı yapısı ile günün her saatinde taze bir görünüm sağlıyor.

troppodonna

Sorry, the comment form is closed at this time.