Doğal Kozmetiğe Kişisel Yaklaşım: Kısacası Rowse İle Tanışın

Nuria Val (siz onu @frecklesnur olarak da biliyor olabilirsiniz) muhteşem doğa/urban fotoğrafları ve modern bohem-çağdaş gezgin tarzı ile Instagram'da hevesle, merakla, özenerek takip ettiğimiz bir Influencer olmanın ötesinde doğal güzelliği ile de dikkatimizi çekiyordu. Hem

Nuria Val (siz onu @frecklesnur olarak da biliyor olabilirsiniz) muhteşem doğa/urban fotoğrafları ve modern bohem-çağdaş gezgin tarzı ile Instagram’da hevesle, merakla, özenerek takip ettiğimiz bir Influencer olmanın ötesinde doğal güzelliği ile de dikkatimizi çekiyordu. Hem doğada erkek arkadaşı ve karavanı ile çıktığı turlarda superfood dolu beslenmesi, hem de doğal yağlarla hazırladığı cilt ürünleri onu sosyal medyada takip ettiğimiz ve plastik olmadığı için sevdiğimiz sayılı isimden biri yapıyor.

Nuria Val

Nuria geçtiğimiz ay yeni markasını bize müjdeledi. Ben de heyecanla size anlatmak istiyorum. Çünkü “Raw beauty” olarak tanımladığı Rowse markası doğal kozmetik ile cilt ürünlerini kişiselleştirme gibi iki konsepti bir araya getiriyor. Instagramda şu an tek bir ürün ile lansman yapan marka, önümüzdeki dönemde websitesinden cildinizin ihtiyacına uygun olarak seçeceğiniz kil, toz ve bitki özleri ile size özel karışımlar hazırlayacak.

Tabii ki Rowse’nin harika görsellikte bir websitesi var. Nuria’nın ilk hazırladığı ürün Winter Body Oil ve satışı geçtiğimiz ay sonunda başladı. Kış soğuklarında ihmal edilen vücut bakımına yönelik bu %100 doğal ve vegan Winter Body Oil’in star içerikleri arasında Sibirya çamı, hodan, altın kök bitkisi ve tatlı badem yağı var.

Rowse internet haricinde Paris ve New York’ta bulunan Frankie Shop’larda da satılıyor şu an. Markanın kişiye özel karışımları Ocak 2019 itibarı sipariş verilmeye başlanabilecek ama ben Winter Body Oil gibi kendi hazırlayacakları içerikleri de heyecanla bekliyorum.

Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.