En Seksi Şarkılar Listesi Yaptınız mı?

Bir gün gerekebilir. Internette yazılar arası gezinirken başlığı görünce "hmm nelermiş bakalım?" diyerek basmadan edemedim. Hemen kendime de sordum tabii: Sahi en seksi şarkılar nelerdi? En romantik değil, en "kan kaynatan" değil, en seksi. Yani

en_seksi_şarkılar

Bir gün gerekebilir. Internette yazılar arası gezinirken başlığı görünce “hmm nelermiş bakalım?” diyerek basmadan edemedim. Hemen kendime de sordum tabii: Sahi en seksi şarkılar nelerdi? En romantik değil, en “kan kaynatan” değil, en seksi. Yani dinlerken kendinizi çok seksi bir anın içinden geçiyormuş gibi hissettirmeli. Çünkü şarkılar sanki bir anın içinden geçiyor gibi hissettirir ya.

Küçükken evin sahil tarafında genişçe bir yan bahçesi vardı. Orada çocuklar çok oynamaz daha ziyade kesilen çalı çırpı toplanır ve yakılırdı zaman zaman da. O sırada büyük bir sis bulutu kaplardı oraları. İçinde kalsanız boğulacak gibi hissettiğiniz (hatta boğulduğunuz). İşte o bulutun içinden heyecanla “bakalım boğulacak mıyım?” coşkusuyla koşarak geçmek gibi bir oyunumuz vardı. O şarkıların içinden geçen anları da o heyecana benzetiyorum. Yani gerçekten iyiyse şarkı…

En seksi şarkı da işte öylesine seksi bir anın içinden geçirmeli. Yanlış anlaşılmasın fiili olarak seks olan bir an olması gerekmiyor. Size kendinizi seksi hissettiren, belki sevdiğiniz bir insanla yaşadığınız bir anlık bir temasa geri götüren, ya da hoşlandığınız biri ile. Hatta yeterince kafayı moda ile bozduysanız, kendinizi sezonun çok seksi bir kıyafeti içinde bile hissedebilirsiniz o an (erkek ya da kadın ayırt etmeden Tom Ford olabilir.).

İşte öyle bir listem var mıydı benim? Yoktu ama zorlasam çıkardı. Biraz da o gördüğüm yazıdan aynı fikirde olduklarımı eklersem, tastamam olurdu.

Bakalım beğencek misiniz listemi?

1. Koop – The Koop Island Blues (özel nedenlerle) 

2. Paloma Ford – Hit of You (yatak odası düeti)

3. Tina Charles – Love To Love You Baby (Her ne kadar bu şarkının Donna Summer versiyonu ünlü olsa da) 

4. Chris Isaak – Wicked Games (gelmiş geçmiş en seksi klip)

5. Kylie Minogue – Can’t Get You Out of My Head (Kylie’nin ses tonu sanırım)

6. Lana Del Rey – Video Games (wow, wow, wow are you ok?)

Belki daha fazla çıkardı ama şimdilik benden bu kadar. Hafta sonu tatili öncesi o anın içinden geçmeniz için yardımım olabilirse ne mutlu bana. Hayat andan ibaret, anlar da umarım mutluluklardan (olabildiğince).

çağla bingöl