Etel Baler Yeni Yıl Dileklerini Anlatıyor

Troppodonna'da Pandora ve Merve Hasman'ın yeni yıl sohbetleri popüler moda uygulaması "Fashion Talks"un kurucusu Etel Baler ile devam ediyor. Etel Baler geçen yılbaşından örnek vererek başlıyor söze. Tam da yeni yıl öncesi Fashion Talks yayına

vlcsnap-2015-12-02-11h13m15s52

Troppodonna’da Pandora ve Merve Hasman’ın yeni yıl sohbetleri popüler moda uygulaması “Fashion Talks”un kurucusu Etel Baler ile devam ediyor. Etel Baler geçen yılbaşından örnek vererek başlıyor söze. Tam da yeni yıl öncesi Fashion Talks yayına girmiş. Uzun zamandır emek verdiği ve bugün başarısına hep beraber şahit olduğumuz bu uygulamanın ilk anda çok büyük bir ilgi ile karşılanması onu çok mutlu etmiş ve tüm yılı da Fashion Talks’la geçirmiş doğal olarak. Tam da bir “nasıl girersen yılın öyle geçer” hikayesi. Etel Baler 2016 yılından neler diliyor? Peki 2015’e dair unutulmaz anları nelerdi? Cevapları için videoya buyurun.

Pandora’nın Wishlist / İstek Listem Teması ile hala tanışmadınız mı? Yeni yıla az bir zaman kaldı. Elinizi çabuk tutun kendi listenizi hazırlayın, facebook sayfanızda geç kalmadan paylaşın! Tüm yıl dileklerinizi hatırlamak ve hep önerildiği gibi içinizden tekrarlayabilmek için bileğinizde (göz önünde :)) tutun.

troppodonna’da Pandora ile yeni yıl dilekleri için tıklayınız. 

Didem Soydan’ın yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

İdil Fırat’ın yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız. 

Gamze Saraçoğlu’nun yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

2016 Hediye Rehberi No.2: Unutulmaz Anlara için tıklayınız.

Troppodonna’da Pandora ile yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

troppodonna