Fendi’nin 3 Jenerasyon Kardashianlı Kampanyasını Gördünüz mü?

Kardashian-Jenner-West üçgeninde Fendi'nin ne kadar çok sevildiğini belki takip etmişsinizdir. Çünkü marka FF logosu ile logomania trendini sevenleri kendine çekiyorsa, bu trendi büyük ihtimalle geri döndüren en önemli nedenlerden biri Kardashianlar'dır. Onlar her şeyi göstere

Kardashian-Jenner-West üçgeninde Fendi’nin ne kadar çok sevildiğini belki takip etmişsinizdir. Çünkü marka FF logosu ile logomania trendini sevenleri kendine çekiyorsa, bu trendi büyük ihtimalle geri döndüren en önemli nedenlerden biri Kardashianlar’dır. Onlar her şeyi göstere göstere yaşamayı seviyorlar. Her şey abartılı olmalı ve fiyat etiketi olamıyorsa bile en azından körün bile görebileceği bir logoya sahip olmalı.

Böyle bir aile, Fendi gibi ikonik logo kozunu oynamak isteyen bir marka için altın yumurtlayan tavuk kümesi gibi. Bunun Kylie Jenner’ın, yeni doğan çocuğunu Fendi logolu ana kucağında gezdirdiğinde nasıl da doğru olabileceğini görmüşlerdir. O anın Instagram fotosu 9 milyonun üzerinde like almış.

Bu nedenle marka Peekaboo çantasının yeni kampanyası için Kardashianlar ile çalışıyor (şok edici ve çok yenilikçi). Kampanyanın adı Me and My Peekaboo. Aynı aileden 3 jenerasyon kadına yer veriyor. Fendi markasının en büyük marka değerlerinden biri kadın gücü. Çünkü markanın başında kadınların baskın olduğu çok güçlü bir İtalyan ailesi var. Bu nedenle kampanyanın konusu ideal. İlkinde Fendi’nin şu an başındaki isim Silvia Venturini Fendi ile kızları Delfina Delettrez ve Leonetta Luciana Fendi yer alıyordu. Şimdi de Kim Kardashian annesi a.k.a Momager Kris Jenner ve kızı Nord West. Video’nun müziği de Kanye West’in Love Lockdown şarkısı ki, itiraf etmek lazım şarkı çok başarılı.

Fotoğrafların bazıları da çok başarılı. Genel bir flu “80’lerde çekildi” havası var. Video’da da aynı “80’lerde aile babası tarafından çekildi” esprisi kullanılmış. Aile bu espriyi biraz fazla eskitti ama neyse. Kardashianlar videoda bol bol Fendi logosu giyiyor, kırlarda geçse de Kim’in üzerinde topuklu dize kadar çizmeler falan var. Ama bunlar Kardashian klanı için normal şeyler…

Videoyu izlemek için lütfen tıklayın.

Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.