Gamze Saraçoğlu'nun Yeni Yıl Dilekleri

Troppodonna'da Merve Hasman ve Pandora'nın bu haftaki konuğu çok sevilen ve başarısı ile göz kamaştıran moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu oldu. Gamze, Troppodonna kameralarına çok alışık çünkü onun her özel gününle yanında olmayı çok seviyoruz ve

gamze.00_23_58_04.Still003

Troppodonna’da Merve Hasman ve Pandora’nın bu haftaki konuğu çok sevilen ve başarısı ile göz kamaştıran moda tasarımcısı Gamze Saraçoğlu oldu. Gamze, Troppodonna kameralarına çok alışık çünkü onun her özel gününle yanında olmayı çok seviyoruz ve başarılarına kendi başarımızcasına seviniyoruz.

2015 yılı Gamze’nin yılı oldu ve çok güzel çalışmalara imza attı. Bunun arkasındaki en önemli nedenlerden biri de hayata karşı takındığı pozitif tutum ve insanlara kendini çok iyi hissettirten iyi kalbi. Çünkü ne derler bilirsiniz, tanıştığınız insanların nasıl göründüğünü ya da ne dediğini unutabilirsiniz ama sizi nasıl hissettirdiklerini asla.

Siz de bu sene Gamze’ninki gibi pozitif bir hayat felsefesi edinmek isterseniz Pandora “istek liste“nize bu olumlu duyguları hatırlatan charm’lar ekleyebilirsiniz.

troppodonna’da Pandora ile yeni yıl dilekleri için tıklayınız. 

Etel Baler’in yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

Didem Soydan’ın yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

İdil Fırat’ın yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız. 

2016 Hediye Rehberi No.2: Unutulmaz Anlara için tıklayınız.

troppodonna