Gelinliğinizi Seçtiniz mi?

Evlilik sezonu açıldı mı? Havanın sürekli kapalı olmasına bakarak emin olamadık, kusura bakmayın (sıradaki sitemimiz İstanbul'u griye boyuyan bulutlara gelsin.). Eğer daha gelinliğinizi almadıysanız, spontan bir gelin adayıysanız ya da daha önünüzde çok zaman varsa

ARZYU_Gelinlik_1
Evlilik sezonu açıldı mı? Havanın sürekli kapalı olmasına bakarak emin olamadık, kusura bakmayın (sıradaki sitemimiz İstanbul’u griye boyuyan bulutlara gelsin.). Eğer daha gelinliğinizi almadıysanız, spontan bir gelin adayıysanız ya da daha önünüzde çok zaman varsa size güzel bir haberimiz var. Türkiye’nin en sevilen moda tasarımcılarından Arzu Kaprol kreasyonları ile hazırlanan ARZYU!
Arzu Kaprol ve Ayla Cönger birlikteliğinde doğan markanın bu hafta 35 parçalık zengin bir koleksiyonu Teşvikiye’deki showroom’da görücüye çıktı. Kaprol’ün progresif çizgisini yansıtan ve couture bir gelinlikten ayırt etmesi pek de mümkün olmayan detayların yanı sıra ışıltılı apliklerle bezenmiş koleksiyonun yanı sıra bir de harika ayakkabılar var. Evlenmeseniz bile sırf davetlerin yıldızı olabilecek potansiyelde bu ayakkabılara göz atmak için uğrayabilirsiniz.
ARZYU_2
ARZYU koleksiyonu kısa sürede genişleyerek “bir gelinin düğün günü” ritüeline yeni yeni eklenen tüm ihtiyaçları da karşılayacakmış. Hani gün boyu hazırlanırken giyilen kısa beyaz elbise gibi…
Bu konu vesilesiyle yazın evlenecek ve hayallerindeki mutluluğa kavuşacak tüm gelin adaylarına da mutluluklar diliyoruz!
NOT: Nedimeler için hazırladığımız “Nedime: Mission Impossible” yazısına da mutlaka göz atmanızı öneririz!
Adres: Teşvikiye Cad. Sadun Apt. No:19 Kat:4 D:10 – Nişantaşı/ İstanbul
troppodonna