Her Derde Deva SOS Balm

SOS Balm adında bir kategori var çok da yeni değil. Yani cildiniz herhangi bir nedenden reaksiyon gösterince iyileştirme amaçlı bu ürüne sarılabilirsiniz demek oluyor. Diyelim ki mutfakta bir anlık boşluğunuza geldi ve çıplak elle fırından

SOS Balm adında bir kategori var çok da yeni değil. Yani cildiniz herhangi bir nedenden reaksiyon gösterince iyileştirme amaçlı bu ürüne sarılabilirsiniz demek oluyor. Diyelim ki mutfakta bir anlık boşluğunuza geldi ve çıplak elle fırından tepsiye uzandınız ve yandınız ya da kesme tahtasında bıçaktan eliniz de nasibini aldı. Tabii ki büyük yaralardan ya da “hastaneye koş” yanıklardan bahsetmiyoruz burada. Benim söylemek istediğim daha ev düzeyinde kalan sakarlıklar. Özellikle benim sıklıkla yaptığım her yere çarpa gibi (insan evinde hangi mobilya nerede duruyor bir öğrenemez mi? Demek ki bazıları öğrenemiyor).

Bir anda egzamanız azdı ve kimyasal merhemler bir süre iyi geliyor sonra cildiniz alışıyorsa, aşırı kuruluk hatta kaş çevresinde pul pul dökülmeler oluyorsa, bir anda cildiniz kabarıverdiyse ve çok kaşınıyorsa… İşte bunların hepsi için dolabınızda her daim bulunması gereken SOS Balm’a ulaşabilirsiniz. Yani cildiniz ya da sevdiklerinizin cildi SOS verince!

Özellikle benim gibi soğuk kış günlerinde cildiniz parşömen kağıdına dönüyorsa ve hangi nemlendiriciyi kullanırsanız kullanın kifayetsiz kaldıysa. Roius Naturals SOS Balm’ın içindeki Superfood’lar devreye girince istediğiniz parlak ve konforlu hisse kavuşuyorsunuz. (ağır bir makyajınız yoksa gece yüzünüzü gül suyu ile temizledikten sonra tüm yüze masaj yaparak sürün. Temizlemeye gerek yok. Sabah yine gül suyu ile canlandırırsınız.)

Roius Naturals SOS Balm işte böyle yaratıldı. Üç önemli görevi var: Önce ciltteki kaşıntı ya da acıyı alarak YATIŞTIR, sonra BESLE güçlendir ve bakteri ve mikroplardan koruyarak ONAR. Ve tüm bunları tamamen bitkisel özler ve yağlarla yap. Çünkü doğal bir organizma olan cildinize (bana göre saçlarınıza da) en iyi nüfuz edecek içerikler yine kendisi kadar doğal olanlar. İçerisinde frenk üzümü, Arnika, balmumu, Hindistan cevizi, ayçiçek, çay ağacı yağı (bu arada ergen (ve hala ergenmiş hissi veren) sivilceler için de harika), Sheabutter, kafur, nane, limon kabuğu vs. gibi bugün Superfoodlar arasında sayılan ya da cilt bakımında baş tacı edilen organik malzemeler var. Ve tüm bu içerikler soğuk pres yöntemi ile besleyici değerlerine zarar verilmeden elde edilmiş.

 

Özellikle çocuklarınız için güvenebileceğiz, organik tarım kaynaklı, kimyasallardan uzak ama işe yarayan ürünler arıyorsanız Roius Naturals SOS Balm’ı deneyin, acil anlarda hep elinizin altında bulunsun isteyeceksiniz. Merhem yapısı ile azıcık kullanıldığında bile kolayca tüm alana yayabiliyorsunuz, yani 50 ml’lik bir kavanozu uzun süre kullanabilirsiniz. Ürünü detaylı olarak www.roiusnaturals.com‘dan inceleyebilirsiniz

troppodonna

Sorry, the comment form is closed at this time.