H&M x Erdem Davetinde Kim Ne Giydi?

[caption id="attachment_10405" align="aligncenter" width="1024"] Foto: Katie Jones/WWD/REX/Shutt[/caption] Çarşamba gecesi gerçekleşen H&M x Erdem Koleksiyonu lansman partisi için modanın yeni merkezi Los Angeles'daki Ebell isimli mekan dev bir İngiliz Bahçesine dönüştürüldü. Erdem'in karakteristik tasarım detaylarını yansıtan davet

Mandatory Credit: Photo by Katie Jones/WWD/REX/Shutt

Foto: Katie Jones/WWD/REX/Shutt

Çarşamba gecesi gerçekleşen H&M x Erdem Koleksiyonu lansman partisi için modanın yeni merkezi Los Angeles’daki Ebell isimli mekan dev bir İngiliz Bahçesine dönüştürüldü. Erdem’in karakteristik tasarım detaylarını yansıtan davet mekanına ünlü yıldızlar beklendiği gibi koleksiyondan parçalarla geldiler.

erdem-x-hm-zendaya-3

Kate Bosworth, Kate Mara, Alexa Chung, Kristen Dunst, Rashida Jones gibi isimlerin katıldığı davette en çok dikkat çeken isimlerden biri genç şarkıcı Zendaya oldu. Bu tarz limitli koleksiyonların tanıtıldığı davetlerde kimin ne giyeceğine nasıl karar veriliyor dersiniz? Sizce kavgasız, gürültüsüz, kırgınlık, dargınlık yaşanmadan parçalar bölüşülebiliyor mudur?

erdem-x-hm-erdem-moraloglu

Bizim topraklarda alışık olduğumuz bir uygulama en ünlüden en ünsüze doğru ilerlemek yönündedir. Böylece sonlara doğru seçki de iyice cılızlar, karşıdaki kişiye de şu fani dünyadaki yeri anlatılmış olur.

Erdem-HM-JAmie_King erdem-x-hm-alexa-chung

Davete geri dönersek hali hazırda Erdem’in hayranı olan ünlülerin geldiği gecede kıyafetler bir sınavı daha geçtiler denebilir. Gerçek hayatta giyilebilirlik sınavı… Tabii eğer ünlülerde gördüklerimiz numune olarak özel dikilenler değilse.

erdem-x-hm-kate-bosworth erdem-x-hm-rashida-ones erdem-x-hm-selma-blair

Onun haricinde gecenin anlamı kıyafetleri bir an önce satın alma isteği uyardıkmak idiyse o zaman başarılı bir organizasyon olmuş denebilir.

troppodonna