H&M x Moschino Koleksiyonu Geliyor

H&M, bu sezon da bir Coachella ritüelini yerine getirdi ve yılın marka işbirliğini festivalde açıkladı. Tabii bunun için saha şartları da oldukça uygundu. Daha önceki yıllarda Alexander Wang koleksiyonunu yine aynı etkinlikte duyuran ve bu

moschino_hm_jeremy_scott_ann-sofie_johansson_gig_hadid
H&M, bu sezon da bir Coachella ritüelini yerine getirdi ve yılın marka işbirliğini festivalde açıkladı. Tabii bunun için saha şartları da oldukça uygundu. Daha önceki yıllarda Alexander Wang koleksiyonunu yine aynı etkinlikte duyuran ve bu adeti yerine getiren tek marka da olmayan H&M aynı zamanda Moschino’nun tasarımcısı Jeremy Scott’un Coachella bünyesinde her yıl parti vermesini de güzel kullandı.
İçinde büyümeyen bir çocuk taşıyan Jeremy Scott ve renkli dünyası, Kasım 8 itibarı ile H&M’in konuğu olacak. Jeremy Scott’un tasarımcı olarak yeni bir çıkışı söz konusu. Önce M.A.C, şimdi H&M. Ne dersiniz? Moschino’da biraz tekrara düşmüş olması ve McDonalds temalı koleksiyonundaki kadar dikkat çekememesi buna bir neden olabilir.
Bir başka neden de kendisinin “90’ların geri gelişi” akımına uygunluğu belki de. Jeremy Scott sanki Beavis&Butt-head’in hiç görmediğimiz roommate’i gibi değil mi? Aklımıza bunu düşüren nedenlerden biri de kuşkusuz koleksiyonun ilk kampanya görselinde MTV’nin ikonlaşmış “Free your mind” dönemini andıran TV ekranı kullanması.

@hm @moschino @itsjeremyscott #hmoschino Moschino TV coming soon!! #moschino

A post shared by Moschino (@moschino) on


Tüm bu 90’lar nostaljisini bir kenara bırakırsak koleksiyonun duyurusu tam bir 2018 ve Z jenerasyonu çalışması olmuş. Jeremy Scott’un ve podyumların favori kızı Gigi Hadid, Instagram Live Call aracılığı ile Jeremy Scott’u arıyor. Bunun görüntüsü de alana kurulan perde ile katılımcılara izlettiriliyor. Sonrası bol bol alkış, kutlama, şerefe kadeh kaldırma.
H&M x Moschino koleksiyonu hakkında konuşan tasarımcının bir sözü dersine iyi çalıştığına işaretti. Birçok genç hayranına bu işbirliği ile ulaşacağı için heyecanlı olduğunu söylerken bir taraftan da iyi bir denge kurup hali hazırdaki Moschino müşterisini de kırmamak gerektiğini belirtiyor.
Her zamanki gibi heyecanla bekliyoruz!
Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.