Hollywood Turları Başlıyor!

Hollywood starlarının günlük hayatlarında kısa bir tura çıktık ve gözümüze en çok takılanları troppodonna okuyucuları ile paylaşmak istedik. Arada beraberce bu turlara çıkalım ve seçimlerimizi yaparken kriterlerimiz en güzel, en garip, en gülünç, en seksi

hollywood-sign

Hollywood starlarının günlük hayatlarında kısa bir tura çıktık ve gözümüze en çok takılanları troppodonna okuyucuları ile paylaşmak istedik. Arada beraberce bu turlara çıkalım ve seçimlerimizi yaparken kriterlerimiz en güzel, en garip, en gülünç, en seksi gibi uçlarda gezsin!

Scarlett-Johansson-Letterman

İlk durağımızda hiçbir hattında köşe, kenar ve sivrilik olmayan Scarlett Johansson var. Kendisi yeni filmi Avengers’ı tanıtmak için David Letterman Show’a doğru ilerliyor. Saç konusunda ne düşünüyorsunuz? Kendisinde biraz emanet durmuyor mu? Sanki uzun, hafif dalgalı saçları onu biraz daha yumuşak gösteriyordu. Baştan aşağı beyazlara gelirsek, siz çok ince değilseniz belki cesaret edemezsiniz ama bu tip ünlüler o kıvrımların üzerine gitmeyi seviyorlar.

LadyGaga-bennet

Tony Benett ve Lady Gaga bir süredir beraber performans veriyorlar ve aslında hoş bir ikililer. Burada da kendilerini Amerika’nın en Ala Franga coğrafyası olan New Orleans  Jazz & Heritage Festivali’nde görüyoruz. Lady Gaga’ya ne oldu kuzum? O yumurtaların içinden doğan, etlerle sarmalanan ve “I born this way” diyen kadın o değildi sanki. Sanki bir anda 15 -20 yaş yaşlandı ve ağırlaştı. Kıyafet seçimleri, saçları, makyajı (gerçi suratını daha yeni yeni görmeye başladık) hepsi Maksim gazinosundan hoş bir seda gibi…

kendallNYC

Kendall’ı ve hatta Kim’i bile gölgede bırakabilecek güçte bir sansasyon olabilirmiş meğer. Bunun kahramanı da Bruce Jenner, kendi kanları yani. Kendall’ı ciddi anlamda beğeniyoruz, New York sokaklarında gerçekleştirdiği bu kırmızılar içindeki moda çekimi de like’larımızı kazanıyor.

pattinson-fkatwins

Robert Pattinson’ın Kristen Stewart sonrası FKA Twigs ile beraber olmaya başladı ve hatta geçtiğimiz günlerde bu Ingiliz şarkıcı ile nişanlandığını açıkladı. Nişan takan, nişan atan, evlilik meraklısı ev kızlarına benzettiğimiz tatlı Pattinson Venice Beach güneşinde çok da mutlu görünüyor. Bu sefer şeytanın bacağını kır BOB!

gigi-hadid

Gigi Hadid son günlerin en çok konuşulan “it girl”lerinden biri. Kendisi yeni “cool kids”in üyesi olarak Kendall, Cara ve Kylie ile takılıyor. Geçtiğimiz günlerde son derece seçici bir davetli listesi ile kutladığı 20. doğumgünü sonrasında işe dönen Hadid’i burada Maybelline Markası ile bir foto çekiminde görüyoruz. Kim bilir belki de gerçekten sırrı Maybelline’dir.

Turumuz sona ermiştir. Lütfen inerken kişisel eşyalarınızı unutmayın.

Troppodonna