Hollywood Turu 17

Hollywood Turu'nu özlediniz mi? (eeeeevet). Bir hafta ara oldu, öncesinde de Emmy heyecanı yaşadık. Şimdi kırmızı halıdan Hollywood Sokakları'nın realitesine dönme zamanı (ne realite ama). Turumuza prenslerin en kırmızı kafası Harry ile başlıyoruz. Dünyanın en popüler

11_1Hollywood_Paparazzi_1978

Hollywood Turu’nu özlediniz mi? (eeeeevet). Bir hafta ara oldu, öncesinde de Emmy heyecanı yaşadık. Şimdi kırmızı halıdan Hollywood Sokakları’nın realitesine dönme zamanı (ne realite ama).

Prince Harry Joins Walking With The Wounded's Walk Of Britain

Turumuza prenslerin en kırmızı kafası Harry ile başlıyoruz. Dünyanın en popüler kraliyet ailesinin en sosyal üyesi kendisi biliyorsunuz. Sosyal toplum örgütleri, dernekler, vakıflar vs. hepsi onunla nefes alıp veriyor. Yalnız bu karede, sanki artık biraz sıkılmış ve Rugby topunu hepimizin kafasına atmak istiyor gibi.

New York City Ballet Fall Gala, America - 30 Sep 2015

Jennifer Hudson’ın bu pozunu, bu satırları okuyan herkese ibret-i alem olarak koyuyoruz. Siz siz olun, bir gün ünlü olduğunuzda (çünkü tabii ki olacaksınız yani), böyle eteklerinizi aça aça müsameredeki prenses pozu vermeyin. Arkadaki Cartier logosuna saygısızlık herşeyden önce…

rs_634x1024-150930092835-634.Hailey-Baldwin-Gigi-Hadid-Paris-JR-93015

Hayley Baldwin ve Gigi Hadid, genç neslin beğeni ile takip ettiği iki isim. Biz de çok seviyoruz çünkü vücutlarıyla, hayat tarzlarıyla, stilleriyle çok daha gerçekçiler diğer yaşıtları ünlü meslektaşlarına göre. Burada kendileri, sanki biraz önce Paris Moda Haftası’nın en önemli podyumlarından birinde yürümemişler gibi mütevazi görünüyorlar.

rs_634x1024-150930063942-634.Toni-Collette-Drew-Barrymore-JR-93015

Toni Collette ve Drew Barrymore, “Miss You Already” isimli filmlerinin Sydney Galası’nda kameralara kardeş kardeş yansıyorlar. Toni Collette son derece tadında ve havasında. Ama Drew Barrymore’un üzerinden atamadığı o E.T döneminden kalma çocuksu tavır göz tırmalıyor. Sanki Toni anne, Drew da annesinin elinden tutup yatağa götürdüğü küçük kızı (akıllarda ürkütücü Baby Jane Filmi). Bir de Barrymore’un nasıl bir sevgi ihtiyacı var ki yanında duran insanlara dokunmadan edemiyor. İstanbul’da kendisini mutlu edecek bir etkinlik Taksim’de yılbaşı kutlaması olabilir.

rs_634x1024-150929092712-634.Julianne-Moore-Saint-laurent.jl.092915

Julianne Moore da bu ara Freeheld Filmi tanıtım çalışmaları kapsamında aktif olan ünlülerden. Geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon’a da konuk olan isim, New York galasında kadife’nin en güzel hali ile karşımızda. Sadece tek bir konu var. Julianne Moore sanki tüm karelerde yukarıda bir yere bakıyor. Dikkat ettiniz mi? Biz daha hiç direkt kameraya baktığını görmedik. Siz biliyorsanız bize örnek foto gönderin lütfen. Eskiden, fotoğraf makineleri çok ilkelken dedelerimiz vesikalıklarda böyle bakarmış ki gözleri şaşı çıkmasın. Böyle bir taktik olabilir mi Moore’daki de?

Hollywood Turu yazı dizisinin önceki bölümleri için tıklayınız.

Troppodonna