Hollywood Turu 19

Türkiye'deki seçimler öncesi Hollywood ünlülerinin son bir soluğunu tuttuk. Çünkü biliyorsunuz çok büyük ilgi gösteriyorlar. Onlar için, sinema sektörlerinin geleceği için, çeşitli markalarla yapacakları sponsorluk çalışmaları için Türkiye'deki konjektür büyük önem taşıyor. Evet gülmemiz bittiyse

hollywood-sign-landscape

Türkiye’deki seçimler öncesi Hollywood ünlülerinin son bir soluğunu tuttuk. Çünkü biliyorsunuz çok büyük ilgi gösteriyorlar. Onlar için, sinema sektörlerinin geleceği için, çeşitli markalarla yapacakları sponsorluk çalışmaları için Türkiye’deki konjektür büyük önem taşıyor. Evet gülmemiz bittiyse şimdi haftalık Hollywood Turuna geçebiliriz. Bakalım, kim, kiminle, nerede?

rs_634x1024-151029164412-634.Hugh-Grant-Halloween-Costume.ms.102915

Bu kare Hugh Grant’ın yeni filmindeki mafyanın zoruyla girdiği bir yardım projesi bölümünden alınmış deseler yerdik. Çünkü yakışıklı yıldınız hep kendini zor bir durumda bulduğu filmleri vardır bilirsiniz. Şimdi ise Unicef’in Londra’da Halloween şerefine düzenlediği bir davette görüyoruz. Bu pespaye Aslan Max imajı çok yakışmış sempatik isme.

EXCLUSIVE: Ireland Baldwin spotted out walking her dog Hops in LA

Ireland Baldwin’i en son babasıyla (Alec Baldwin) yaşadığı telefon kavgasından (bencil domuz gibi birşey demişti çocuğa) hatırlıyorsanız şimdi ki boyuna posuna, geçen zamana çok şaşıracaksınız. Genç yıldız Los Angeles’da tüylü dostu ile turluyor. Arkadaşı sayesinde de Hollywood Turu’nun bu haftaki konuklarından oluyor.

Cameron Diaz holds on tight to her husband

Cameron Diaz sonunda şeytanın bacağını kırdı ve bir dönem Paris Hilton’la da gönül ilişkisi yaşayan Benji Madden ile evlendi. Bu alakasız çifti Beverly Hills’te dolaşırken görüyoruz. Bu arada aynı kuaföre gidiyorlarmış. Hatta oradan çıkıyorlar şu karede. Belki de orada tanışmışlardır. #lolrs_1024x759-151028120037-1024.Jill-Biden-Prince-Harry-Michelle-Obama-Basketball-JR-102815_copy

Şimdi bu fotoğraf esnasında olanları size kendimizce anlatacağız, tamamen kişilerden bağımsız olarak. Kızıl saçlı genç çocuk yanına kendinden daha şanssız olan bir siyahı hanımefendiyi alarak onun ilk defa bir basketbol maçını canlı izlemesini sağlıyor. Burada da kadıncağız ilk defa bir top ile buluşuyor.

rs_634x1024-151028120400-634.Kristen-Stewart-BTS-Personal-Shopper-France-JR-102815

Kristen Steward hayranları ekran başına! (biz de böyle sunumlar yapmak istiyoruz ara sıra, tam o an işi gücü bırakın yan odadan koşun falan…) Asi yıldız yeni filmi Personal Shopper ile çok yakında beyaz perdede!

rs_634x1024-151028050110-634.Blake-Shelton-NYC-JR-102815

Fotoğrafı ilk gördüğünüz anda “vay anasını! Kıvanç Tatlıtuğ’a bak” demediniz mi? Kendisinin yeni kıtada ikizini bulduk.(tamam bizim Kıvancımız daha güzel). Bu kişi ise Voice (bizde O Ses Türkiye) yarışma programının ses koçlarından Blake Shelton. 

troppodonna