Hollywood Turu 33

Hollywood ünlüleri yazın çalışıyorlarsa bilin ki kışı çok verimli geçirmişlerdir. Yani hem kış aylarında hem de yaz aylarında galadan galaya koşmalarını gerektirecek birçok film projesinde yer almışlardır. Onun haricinde sizin, bizim gibi 9/6 ofis mesaisi

WEST-HOLLYWOOD

Hollywood ünlüleri yazın çalışıyorlarsa bilin ki kışı çok verimli geçirmişlerdir. Yani hem kış aylarında hem de yaz aylarında galadan galaya koşmalarını gerektirecek birçok film projesinde yer almışlardır. Onun haricinde sizin, bizim gibi 9/6 ofis mesaisi yapmadıkları için onlar da ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Bir neden olması lazım hepimizi, hergün kaldıracak. Onlar da o zaman spora gideyim ben de diyorlar. Yazık yani. Bakın bizim hiç öyle sorunlarımız yok, hiç ne yapacağım diye düşünememize de gerek kalmıyor. Ofis ev arası harika hayatlar yaşıyoruz.

Chloe Grace Moretz

Geçtiğimiz haftalarda Taylor Vs. Kardashian savaşlarında araya karışan ve Khloe Kardashian’ın çok çirkin tacizine uğrayan gazi Chloe Grace Moretz kendini annesi Teri’nin güvenli kollarına bırakmış Los Angeles sokaklarında geziyor.

rs_634x1024-160817125834-634.Lady-Gaga-NYC-1JR-081716

Lady Gaga’nın New York’ta arz-ı endam eylediği kıyafetinden biraz konuşalım. Yarı transparan bu tshirtü geçenlerde bir gece flaşında göğüslerini tamamen ortada bırakmıştı. Bu sefer daha iyi durumu ama sorun hala vazgeçemedikleri jean pantolonu botun içine tıkıştırma olayı. Gaga’nın bacaklarını kısmış ve olduğundan kalın göstermiş.

rs_634x1024-160817091857-634.Hugh-Jackman-Sydney-Beach-JR-081716

Hugh Jackman hakkında fazla bir söyleyebileceğimiz bir şey yok. Kendisi Syndey’in sosyetik plajı Bondi’nin keyfini çıkartıyor. Sadece adamı göresiniz gelmiştir diye düşündük.

Matt Damon

Şimdi üzücü bir haberle Hollywood Turuna ara veriyoruz. Evet maalesef Matt Damon “Jason Bourne” filmi turnesinin Pekin ayağında erkek topuzu ile görüldü.

hailey baldwin

Hailey Baldwin hem medya maymunu olmamasıyla hem de sademsi tarzı ile takdir ettiğimiz modellerden. Fakat geçen gün cehennem sıcağı falan demeden Yeezy’nin şu ara feci moda olan çorap çizmelerinden giymiş. Bugünlerde ünlüleri saran yazın çizme giyme çılgınlığı bize arabada klimayı ayak tarafına çevirip köklediklerini düşündürüyor.

jennifer lopez

Jennifer Lopez’in “Jenny from the Block” günlerinde JLo markası vardı hatırlarsanız. Gördüğünüz gibi gerek jean tulumuyla olsun gerek dore platform ayakkabılarıyla olsun kalan stokları değerlendirip tam da o günlere dönmüş yıldızımız.

Ariel Winter

Modern Family dizisinin inek kızı Ariel Winter son günlerde sık sık magazine malzeme oluyor. Bir gariplik var. Über büyük göğüsleri nedeni ile ameliyattı, mezuniyet elbisesiydi vs. (bu arada mezuniyet elbisesini görmeniz lazım. Google: Ariel Winter prom dress) derken sürekli spot ışıkları altında ve bunu seviyor gibi. Hollywood’un son popüler mekanı The Nice Guy’ın çıkışında sanki dizideki imajını tamamen yıkmak istercesine hot short’u ve Pretty Woman çizmeleri ile kameralara yansıyor. Arkadaşının ayakkabıları da harika bu arada atlamayın lütfen.

troppodonna