Hollywood Turu 34

Biz Hollywood turumuza sokakta kameralara yakalanan ünlüler arasından sizin için (sırf sizin için) haftalık hoş bir seçki yapmaya çalışırken, o tarafta insanlar hala Angelina Jolie Brad Pitt ayrılığını konuşuyor. Hatta fotoğrafları gözden geçirirken çok sınırlı

The technicians, craftsmen and studio personnel - the small army of workers behind the scenes - during the filming of MGM's 'The Next Voice You Hear', (in USA). (Photo by Hulton Archive/Getty Images)

Biz Hollywood turumuza sokakta kameralara yakalanan ünlüler arasından sizin için (sırf sizin için) haftalık hoş bir seçki yapmaya çalışırken, o tarafta insanlar hala Angelina Jolie Brad Pitt ayrılığını konuşuyor. Hatta fotoğrafları gözden geçirirken çok sınırlı sayıda Kardashian’a rastladık. Normal olarak bu kadar dolu bir haftada dışarı çıkıp da bir daha giyemeyecekleri bir kıyafeti ve skandalı harcamak istememişler.

Brad ve Angie olayında son gelişmeler nedir bizi güncelleyin derseniz, en son konuşulan biliyorsunuz Brad’ın geçtiğimiz dönemde özel uçaklarının mahremiyetinde Maddox’u (Jolie’nin ilk evlatlığı) şöyle yavaştan bir çalkalaması ve bunun şimdi belki de boşanmada önemli bir rolü olabileceğiydi. Geçen gün ise 3-4 tır evlerinin kapısına giderek Angelina ve çocukların birkaç önemli eşyasını toplayıp aktristin geçici olarak kiraladığı Malibu’daki (aylık kirası 95bin Dolar) eve taşıdı.

Şimdi Hollywood’un geri kalanına dönersek:

hailey-baldwin-paris-sep-2016

troppodonna’nın favori genç modeli Hailey Baldwin bu ara moda haftası için Paris’te. Size yanlardan bağlamalı pantolonunu göstermek istedik. Bu detayı sezonda jean, deri ve likralı kumaş pantolonlarda görebilirsiniz. Hem biraz toparlıyor hem de yandan dikey çizgisi ile bacağı uzun gösteriyor. Aklınızda olsun.

justin-timberlake-kate-winslet-sep-2016

Kate Winslet ve Justin Timberlake bir sette. (hadi ya) Tabii ki bir sette ama neyin setinde? O zaman sevenleri için müjdeyi verelim yeni Woody Allen filminin! Son yapımı Cafe Society gibi yine bir dönem filmi çeken Allen 1950’ler ve Coney Island diyor. Filmin adı daha belli değil ama ip uçlarını birleştirirsiniz siz. Biz biraz Justin Timberlake’e takıldık. Social Network’te canlandırdığı Sean Parker tipi ile başarılıydı ama birçok onun gibi başarılı oyuncunun yine de Woody Allen kumaşında olduğunu sanmıyoruz. Bakalım, yanılabiliriz de.

jennifer-aniston-justin-theroux-sep-2016En baştaki mevzuya kısaca geri döneceğiz çünkü Jolie&Pitt boşanmasından sonra tüm gözlerin çevrildiği Jennifer Aniston bugünlerde kocası Justin Theroux ile sık sık dışarıya çıkıyor sanki. Sanki onlar böyle her gece yemeğe gitmezlerdi. Ama bu belki sadece bizim algıda seçiciliğimizdir. Ama Jennifer’ın yüzündeki hafif gurur, hafif kibir, hafif muradına ermiş karma ifadeyi siz de fark ediyorsunuz değil mi?
kate-hudson-sep-2016

Kate Hudson geçen gün The Tonight Show with Jimmy Fallon’a davet edildiğinde gardırobunun başına geçmiş ve “şu Hawaii’den aldığım elbiseyi yaz boyunca giyememiştim nasıl olsa iç mekan” diye harika bir mantık yürütmüş. O akşam kişisel stil danışmanının da işi çıkmış büyük ihtimal…

naomi-watts-sep-2016

Geçtiğimiz günlerde yeni bir ayrılık haberi daha aldık o da Naomi Watts ve Liev Schreiber’dan geldi. Güzel yıldız bu fotoğrafın çekildiği gün uzun zamandır yaşadığı ikilemi arkada bırakmış, boşanma kararını basınla paylaşmış, oh demiş, setlere dönmüş (kendisi şu ara Netflix’te yayınlanan “Gypsy” isimli dizide oynuyor), hatta 48. yaş gününü yeşil bir smoothie ile kutluyor.

troppodonna