Hollywood Turu 36 (Moda Özel)

Hollywood Turu'nda bu hafta son dönemde fazlasıyla gözümüzü tırmalamış olan birkaç kıyafete yer vermek istedik. Sadece kötüler mi var? Evet, çünkü eğlenceli olanı onlar. Miranda Kerr, Paris moda haftası kapsamında Louis Vuitton defilesine katılırken, tabii tam

madonna_press

Hollywood Turu’nda bu hafta son dönemde fazlasıyla gözümüzü tırmalamış olan birkaç kıyafete yer vermek istedik. Sadece kötüler mi var? Evet, çünkü eğlenceli olanı onlar.

miranda kerr paris fashion week

Miranda Kerr, Paris moda haftası kapsamında Louis Vuitton defilesine katılırken, tabii tam takım markanın tasarımlarını giymiş. Genelde feminen kombinleri kaba bir parça ile ters köşe yapmayı çok seviyoruz ama bu elbisenin altına maalesef olmamış. Belki rengi daha yumuşak olsaydı mesela bordo ya da metalik o zaman gerçekten bir askerin ayağından çalınmış gibi durmazdı.

emma-stone-mill-valley-film-festival

Emma Stone, Mill Valley Film Festivali’nin davetine giderken Rodarte’den bir elbise seçmiş. Elbisenin fırıl fırıl dantelleri kötü yatak kırlentlerini andırırken, kesimi fetiş hizmetçi önlüklerine kayıyor.

rihanna

Rihanna bu köşeye bir değil iki şahanesiyle konuk oluyor. Öncelikle saçından konuşalım. New York Moda Haftası’nda beyaz kızda rasta olur mu diye krizlere neden olan Marc Jacobs Defilesi’nden sonra mı aklına geldi bilinmez ama Rihanna zaten Afro-Amerikan birçok klişeyi başarıyla taşıyan bir insan. Ama bu sefer maalesef tadında bırakmamış. Ayrıca bu saçı kolundaki pasparlak altın Rolex ve LV çantası ile bir araya getirince Marc Jacobs’unkinden daha dejenere bir sonuca neden olmuş.

rihanna-puma

Ama bu daha güzel, daha şenlikli daha geniz yakıcı bir kombin tabii. Rihanna bu sene Puma ile işleri ilerletti biliyorsunuz. Ünlü yıldız markaya FentyXPuma isimli bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonun assolist parçasını da kendi giymiş. Hani 90’larda Türkiye’de jean defilesi bile olsa (ki o dönem herşeye defile yapılırdı) sonunda bir gelinlikimsi model çıkardı. Rihanna o günleri yad etmiş ve eşofman gelinliğe imza atmış. Yani her başarılı, güzel, seksi, aşırı popüler yıldızdan iyi de bir tasarımcı olacak diye düz mantık maalesef yok. Rihanna’nın giyimini beğendiğiniz zamanların çoğunda bir stil danışmanının eli değmiş oluyor. Yalnız kalınca da böyle oluyor.

beyonce-nyc

Beyoncé kocası JayZ ile bir akşam yemeğinin çıkışında kot kadın olarak karşımıza çıkıyor. Elindeki çanta hakkında konuşalım. Öncelikle bu tarz sloganlı parçalar daha genç yaşta kızlara yakışıyor. Çünkü o zaman hep vermek istediğiniz bir mesaj vardır ya, çünkü herkes sizden alacağı bu mesajlara odaklanmıştır. Çevreniz sizi hep kıskanır, Haters gonna hate ya da ne kadar şirin ama gizli kapaklı da seksisinizdir. Bu mesajları genç kızlarımız hep tshirtleri aracılığı ile dünyaya deklare ederler ama Beyoncé bunun için en nazik tabiriyle biraz olgun. Ayrıca çanta Honey&Blood isimli markadan 2bin Dolar civarında Mink bir tasarım. Yani Peta’cılara da haber salın kırmızı boyaları kapıp gelsinler. Son olarak Gucci ayakkabıları bu kombinin altında ne kadar da basit durmuş. Kısacası taş yerinde ağır, Gucci kaliteli kombinlerle cool.

çağla bingöl