İmza: Tüm Kalbimle, Reji

[caption id="attachment_1010" align="aligncenter" width="434"] İllüstrasyon: Deniz Yeğin İkiışık[/caption] Sevgili Troppodonna izleyicileri ve okurları, 8 ayı devirdiğimiz troppodonna ömründe yepyeni, daha yetişkin ama esprisinden birşey kaybetmeyen, daha zengin video içerikli ama acemi ruhunu öldürmeden, daha çok yazarlı ama

cagla illustrasyon

İllüstrasyon: Deniz Yeğin İkiışık

Sevgili Troppodonna izleyicileri ve okurları,

8 ayı devirdiğimiz troppodonna ömründe yepyeni, daha yetişkin ama esprisinden birşey kaybetmeyen, daha zengin video içerikli ama acemi ruhunu öldürmeden, daha çok yazarlı ama rejinin de geride durmadığı tazelenmiş bir siteye adım atıyoruz.

Yeni dönemde de bilgilendirici, ilham verici, eğlenceli video ve yazı içerikleri ile modadan, güzelliğe, sanattan, yeme&içme, sağlıklı yaşam ve güncel kadını ilgilendiren her konuda sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Yeni site tasarımı sayesinde “çok seviyoruz ama geride kalıyor bence” diye yorum yaptığınız yazıların toplandığı Jurnal bölümü de üvey evlat muamelesi görmesin diye ana sayfada eşit haklara sahip olacak. Özellikle güzellik konularındaki yeni lansman haberlerini buradaki “ilk bakış” dizisinde Müge Sağıroğlu’nun kaleminden okuyabileceksiniz. Deniz Bingöl yine geçmişten gelen kozmetik birikimine dayanarak en severek kullandığı ve kefil olduğu ürünleri buraya yazacak.

Screen Shot 2014-10-09 at 12.10.36

Videolarda troppodonna’nın Mr. Talented Fezi Altun’un “Fezi’nin Boyama Dersi” ile makyajın en son trendlerini, en pratik uygulama yöntemleri ile anlatmaya devam edecek. Merve Hasman video ve stili bir araya getiren “selfio” tarzı deneylerini yine Troppodonna TV’ye özel sürdürecek. Sinema ve TV yazarı Deniz Tokgöz gümüş ekranın ve beyaz perdenin nabzını yine bu sitede tutacak. Mutfak Sanatları Akademisi’nin sağlıklı ve pratik lezzetlerinden Türkiye’nn önde gelen tasarımcılarının yaratım süreçlerine ve taze koleksiyon tanıtımlarına hep troppodonna TV’nin zengin ekranından tanık olabileceksiniz. Bunun gibi daha birçok sürpriz yine önümüzdeki dönemde duyurulmak üzere sizleri bekliyor.

Yeni dönem ve yeni site ve yeni logo ile Troppodonna sizleri karşılamak için sabırsızlanıyor.

www.troppodonna.com

Hoşgeldiniz!

Tüm Kalbimle,

Reji – Çağla Bingöl

  • Cüneyt Ayral 13 Ekim 2014

    Hayırlı olsun, kolay gelsin…

    • troppodonna 14 Ekim 2014

      @cüneyt ayral çok tesekkürler 🙂