Lancome'dan Yastıklı Allık

Lancome, Koreliler'in yenilikçi kozmetik ekolünü en yakından takip eden marka olabilir. Geçtiğimiz yıllarda "cushion" fondöteni çıkardılar (Lancome Miracle Cushion). Böylece kompakt fondötenin pratikliğiyle likit fondötenin ince, natürel duruşunu bir araya getirmiş oldular. Şimdi bu yastık

how-to-look-awake-when-all-you-want-to-do-is-sleep-1703351.640x0c

Lancome, Koreliler’in yenilikçi kozmetik ekolünü en yakından takip eden marka olabilir. Geçtiğimiz yıllarda “cushion” fondöteni çıkardılar (Lancome Miracle Cushion). Böylece kompakt fondötenin pratikliğiyle likit fondötenin ince, natürel duruşunu bir araya getirmiş oldular. Şimdi bu yastık teknolojisini geliştirerek likit allık konusuna da el atmışlar. Lancome Blush Subtil Cushion isimli allıkların 6 farklı tonu var.

s1816503-main-Lhero

Temelinde fondötenle aynı anlayış ya da arayış yatıyor ki o da natürellik! Yani allık kullanmış gibi değil de sanki doğal olarak yanaklarınız “sparkling framboise” ya da “rose lemonade” tonunda olabilirmiş gibi. Başka çok sevdiğimiz likit allıklar da var tabii (bknz: Benetint) ama Lancome Blush Subtil Cushion’ın kullanımı oldukça pratik! Bir de unutmadan Lancome yastıklı allıkların Sonia Rykiel ambalajlı özel koleksiyonu var. Bulabilirseniz onu tercih edin bizce.

Fezi Altun’un Favori Fondötenleri videosu için tıklayınız.

troppodonna