Lily Collins’in Kusursuz Makyajı

Eğer siz de hep aynı dumanlı göz makyajlarından, Kim Kardashian tarzı highlightlardan, nude rujlardan sıkıldıysanız Lily Collins'in bu makyajı taptaze bir dağ havası gibi gelecek. Ya da denizden esen hoş bir meltem. Hangisi daha çok

Eğer siz de hep aynı dumanlı göz makyajlarından, Kim Kardashian tarzı highlightlardan, nude rujlardan sıkıldıysanız Lily Collins’in bu makyajı taptaze bir dağ havası gibi gelecek. Ya da denizden esen hoş bir meltem. Hangisi daha çok hoşunuza giderse arasından siz seçersiniz.

Lily Collins son dönemin yükselen isimlerden, biliyorsunuz kendisi 80-90’ların sevilen şarkıcısı Phil Collins’in kızı. Onun Another Day in Paradise, Against All Odds, One More Night gibi şarkılarında anılarınız olabilir. Kendisi her zaman pop dünyasının aile babası tipini sergilemiştir. Kızı da hem güzel hem skandalsız hem de kariyer odaklı.

Kalın kaş denildiği zaman ya da bob saç kesimi konuşulduğu zaman hep örnekler arasında oluyor. Kıyafetinde ya da makyaj/saç uygulamasında hiç öyle zahmetsiz bir hava olmuyor belki ama yapılan işin de hakkını her zaman veriyor.

Fakat bu zamana kadar seçimlerinde daha tutucu davranıyordu. Klasik siyah eyeliner ve kırmızı ruj gibi. Ama artık renkler konusunda da değişik örneklerle kendi adına risk alıyor diyelim. Risk derken, risk o mu Allah aşkına diyebilirisiniz, ama hayatının büyük bölümünde poz vermek ile yükümlü olan insanlar için kötü bir makyaj ya da saç risk. Özellikle arşivin asla unutmadığı Google devrinde.

Lily Collins bu makyajda bize renklerin “cool”luğu kaybetmeden nasıl kullanılabileceğini göstermiş. Hem de iki soğuk tonu yan yana koyarak.

Buz mavi ve bordo ailesinin en soğuk kızı olan gün kurusu ile. Fakat tabii yine işin asıl mucizesi detaylarda gizli. Buz mavisini çevreleyen antik kahve tonlardaki hareleri gördünüz mü? Ya da ten makyajındaki sıcak tonda ürün seçimlerini?

Makyajın star ürünlerine geri dönersek; buz mavi tondaki farı Sisley Phyto-Ombre Eclat in Sky Blue ve eğer yaşayan bir insan olsaydı Susan Sarandon olacak ruju ise Lancome L’Absolu Rouge Drama Matte in Warm Fascination.

Lily Collins son günlerde Zac Efron ile rol aldığı, Amerika’nın en fena seri katili Ted Bundy’nin hayatını anlatan “Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” filmi ile konuşuluyor. Bu ara onu sık sık kırmızı halıda görebiliriz.

Nasıl bir filmmiş diye merak ederseniz buyrun fragmanı!

Sorry, the comment form is closed at this time.