Meghan Markle Stil Güncesi

Meghan Markle, Prens Harry ile nişanlandığının duyurulması ardından çevresinde bir İngiliz basın ordusu ile geziyor. En çok merak edilen de doğal olarak giydikleri. Çünkü çocukluğumuzdan gelme prenses olma hayali ve Barbie'lerimizi bundan ilham alarak giydirmemizden

meghan-markle-wore-altuzarra-dress (1)
Meghan Markle, Prens Harry ile nişanlandığının duyurulması ardından çevresinde bir İngiliz basın ordusu ile geziyor. En çok merak edilen de doğal olarak giydikleri. Çünkü çocukluğumuzdan gelme prenses olma hayali ve Barbie’lerimizi bundan ilham alarak giydirmemizden gelen bir alışkanlıkla prenses gardırobu hakkında hepimizin bazı fikirleri var. Bu nedenle modern çağ prenseslerinin giyimi de bizi çok meraklandırıyor.
Bir de konu eskiden saray önünden bile geçmesine izin verilmeyecek, kuralları kökten sarsan; Meghan Markle gibi bir isim olunca iş iyice ilgimizi çekiyor. Bilemiyoruz sizin kendi prenseslik hikayenizde hayalinizde yarattığınız gardırop böyle bir şey miydi? Ama işte iyisiyle kötüsüyle son dönemde kraliyet davetleri arasında mekik dokuyan Meghan Markle’dan seçmeler!
meghan-markle-greta-constantine
Müstakbel kocası Harry ile İrlanda seyahatine çıkan Markle; Victoria Beckham kırık beyaz, bisiklet yaka trikosu ile yeşil renk Greta Constantine marka kalem etek giymiş ve etek anında stokları tüketmişti. Meghan’ın nişanda da tercih ettiği gibi bir palto yine üzerinde. Markası Mackage. Ama onu da artık yoğun talep dolayısıyla satışta bulabilmeniz çok zor. Ayakkabıları yanık tarçın tonunda, süet bir çift Prada ve çantası da Charlotte Elizabeth.
meghan-markle-wore-altuzarra-dress
Bir devlet resepsiyonu için Prens Harry’ye Londra’da eşlik eden Meghan Markle, şu ana kadar moda editörleri tarafından en çok beğenilen kombine de imza attı. Altuzarra beyaz üzerine ince siyah çizgili, takım elbisenin mutasyona uğramışını andıran straplez elbiseye favori markası Tamara Mellon’dan siyah ayakkabıları, Camilla&Marc blazeri ve Avustralya’dan çıkma Oroton marka çantası eşlik ediyor.
meghan-markle-wore-black-halo-dress-3
Royal Aeronautical Society’nin bir davetine katılan Meghan Markle, “Litttle Black Dress” elbisesi ile yine beğeni topladı. Black Halo isimli Amerikan marka bu kokteyl elbisesini (bu arada elbisenin adı Jackie O. dress olarak geçiyormuş) yine siyah Gucci marka clutch ve “Milano Cut Out” model, siyah Aquazzura ayakkabıları tamamlıyor. Uygun fiyatlı elbisenin (375 USD) ışık hızıyla stoklarını tükettiğini yine belirtmek gerek.
meghan-markle-self-portrait-dress
Prens Harry’nin ev sahipliği yaptığı ve savaş gazilerinin katıldığı “Invictus Games” isimli spor etkinliğine katılan Meghan Markle (hatırlayacağınız ya da hatırlamayacağız üzere çift ilk defa geçen sene aynı etkinlikte ilişkilerini basın ve meraklı gözler önünde resmileştirmişti), Self Portrait marka çiçekli elbisesini Alexander McQueen blazeri ile kombinlemişti. Ayağında siyah Manolo Blahnik ayakkabıları ve omzunda Roland Mouret zincir askılı çantası bulunuyor.
meghan-markle-hugo-boss
Nasıl gitti buraya kadar? Sizce modern bir prenses olarak gardırobu uygun mu? Son seçkimize geldik. Meghan Markle dün yani 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda eltisi ve Cambridge Düşesi Kate Middleton 3. çocuğunu doğururken Stephan Lawrence’ın 25. anma töreninde boy gösterdi. Hugo Boss marka siyah V yaka elbisesini, son dönemde klasik saçı haline gelen dağınık topuzu ve çok sevdiği ten rengi ayakkabıları tamamladı. Elindeki ipek kaplama clutch çantası ise İngiliz bir marka olan Wilbur and Gussie.
Meghan Markle’ın 19 Mayıs’ta gerçekleşecek düğününde (bizim bütün önemli bayramlarımızda ışığımızı çalmaya çalışıyorlar?) 2 farklı gelinlik giyeceği söyleniyor. Kilise etkinliklerinde çoğu zaman kraliyet ailesi geleneği olan şapkayı es geçen ve ince ten rengi çorap kuralına da uymayan Markle için Kate Middleton “valla çok rahat prenseslik yapıyor” diyor mudur acaba?
çağla bingöl