Mühim Olan Elbisenin Uzunluğu mu?

Hayır tabii ki işlevi dedi ve müstehzice gülümsedi. Ama son birkaç senedir kırmızı halıda giyilenlere baktığında hiç de öyle hissetmiyordu küçük kız. Golden Globe 2019 modası hakkında bugün itibarı ile birçok yazı kaleme alındı. Yine

Hayır tabii ki işlevi dedi ve müstehzice gülümsedi. Ama son birkaç senedir kırmızı halıda giyilenlere baktığında hiç de öyle hissetmiyordu küçük kız. Golden Globe 2019 modası hakkında bugün itibarı ile birçok yazı kaleme alındı. Yine kimileri çok beğenildi, kimileri yerlere çalındı.

Yazarınızın aklında ise naçizane bu soru kaldı. Bir ödül töreninin öne çıkanı olmak için illa uzun kuyruk mu giymek gerekiyor? Bu eskiden gelinlerin yaşadığı uzun duvak kompleksinin yeni bir türü mü? Sonuçta bu tarzı ilk olarak Rihanna’da gördük. Ünlü şarkıcının geçtiğimiz yıllarda Met Gala’ya katılırken giydiği ve kimileri tarafından pizza tabanına (kalın kenar) ya da omlete ve de Oz büyücüsünün sarı tuğlalı yoluna benzetilen Guo Pei tasarımı sarı elbise interneti kasıp kavurmuştu. Üzerine birçok eğlenceli “Meme” çalışılmıştı.

Sonra bu gelenek Giambattista Valli’nin pespembe bir tül bulutunu giyen Jennifer Lopez ‘de görüldü. Şimdi de Golden Globe’da en çok konuştuğumuz isim Lady Gaga. O zaman ben şimdi bir yeni yıldız adayı olsam ya da Starlet (yıldız var, yıldızcık var) bu kolay mantığa göre hareket etmez miydim?

Şöyle diyebilirsiniz, yeterince ünlü değilsen kaldıramayabilirsin. Ama bu sene Fiji Suyu kızının yarattığı tantana düşünülürse, bence şansımı arttırmış olurdum pekala. Evet, konu Lady Gaga olunca dry aged et giymek bile argüman dışı değil ama o kadar orijinallik görmüş, geçirmiş kah yumurtadan fırlamış kah savaş topuzunu andırmış bu kadın için sanki çok sıradan kalmıştı. Ama yine de sosyal medyada en çok o konuşuldu ve tabii Maison Valentino.

Peki bu instagramik etkiyi podyumlar, kırmızı halılar daha ne kadar taşıyacak?

Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.