New York Moda Haftası’ndan Zahmetsiz Bir Makyaj Trendi

New York Moda Haftası uzun bir süredir moda evleri anlamında kan kaybetmeye devam etse de hem MAC Kozmetik olsun hem Milk Studio olsun makyaj konusunda her zaman en yenilikçi moda etkinliği olmaya devam ediyor. Tabii Nars'ın

New York Moda Haftası uzun bir süredir moda evleri anlamında kan kaybetmeye devam etse de hem MAC Kozmetik olsun hem Milk Studio olsun makyaj konusunda her zaman en yenilikçi moda etkinliği olmaya devam ediyor.

Tabii Nars’ın da bu moda haftasına ağırlığını koyması cabası…

Bu sezon dikkatimizi en çok çeken trend zahmetsizce hatta sanki gelişi güzel uygulanmış parlak renkler oldu. Bu trendi uygulamak aslında çok kolay ama ilk bakışta biraz iddialı olabilir. Çünkü abartı durmak ile arasında çok ince bir fark var. Doğrusunu yakalamak için yapmanız gereken yüzün kalan kısımlarını olabildiğince çıplak bırakmak.

Bella Hadid, Helmut Lang Defilesi

Korkutucu gelmiş olabilir ama çoğu zaman aslında tüm yüze fondöten sürmeye ihtiyacımız yok. Onun yerine göz altı ve bazı ufak pürüzleri concealer ile lokal olarak kapatmak yeterli olacaktır. Sonra göz üzerine sevdiğiniz bir rengi kullanmak yeterli  olacak.  Gelişigüzel  gibi  durduğu  için  nereden  başlasam diye biraz arada kalabilirsiniz o zaman yazı içinde geçen karelerden ilham alabilirsiniz. Hatta Helmut Lang defilesinde olduğu gibi bazen renk bile gerekmiyor.

Sorry, the comment form is closed at this time.