Nişantaşı'nın Yeni Moda Merkezi: Gizia Gate

Gizia Markası'nın tüm dünyaya saçtığı ihtişamı biliyorsunuzdur. Özellikle Rusya, Ortadoğu Ülkeleri ve Amerikan Kadınları'nın lüks giyim konusunda son yıllarda sıkça sözünü ettikleri bir marka. Gizia'yı bu derece başarılı yapan ve New York Brooklyn'den, Dubai'e, Barselona'dan,

IBO_5372_ps

Gizia Markası’nın tüm dünyaya saçtığı ihtişamı biliyorsunuzdur. Özellikle Rusya, Ortadoğu Ülkeleri ve Amerikan Kadınları’nın lüks giyim konusunda son yıllarda sıkça sözünü ettikleri bir marka. Gizia’yı bu derece başarılı yapan ve New York Brooklyn’den, Dubai’e, Barselona’dan, Moskova’ya 200 noktaya taşıyan, arkasındaki titiz ekip, üstün kumaş kalitesi, başarılı kalıplar ve müşteri kitlesinin hayalindeki gardırobu gerçeğe taşıyabilme kabiliyeti.

Gizia şimdi yepyeni projesi “Gizia Gate” ile farklı öncülüğün heyecanını yaşıyor. Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açılan bu şık moda merkezi Türkiye’nin 30 civarında başarılı moda tasarımcısının koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Şimdiden yerli ve yabancı modaseverlerin ilgisi ile başarısını kanıtlayan Gizia Gate projesi, ayrıca Türk Moda tasarımcılarına verdiği destekle de alkışı hakkediyor. Projeyi Gizia Tasarım Direktörü sevgili Erkan Demiroğlu ile konuştuk.

tropppodonna