NY Moda Haftası: Opening Ceremony

Nike, Dover Street Market, Kenzo gibi marka işbirlikleri ile tanınan Opening Ceremony 2016-17 Sonbahar/kış defilesinde tam da onlardan beklendiği, biraz alternatif, dokularla oynayan, avant-garde bir koleksiyon ile meraklısının karşısına çıktı. Koleksiyonun büyük ihtimalle en beğenilen

_LUC0195

Nike, Dover Street Market, Kenzo gibi marka işbirlikleri ile tanınan Opening Ceremony 2016-17 Sonbahar/kış defilesinde tam da onlardan beklendiği, biraz alternatif, dokularla oynayan, avant-garde bir koleksiyon ile meraklısının karşısına çıktı. Koleksiyonun büyük ihtimalle en beğenilen ve önümüzdeki sezonda (yazı geçin kışa doğru gelin) söz sahibi olacak parçası denimleriydi.

_LUC0130

Ne boyfriend, ne yüksek bel, ne girlfriend ne de flare paça. Son dönemde her konuda trend olduğu üzere son derece hibrit bir tarza sahip, yeni bir model. Sanki senden büyük beden birinin jean pantolonunu giymişsin de belinden düşüp gitmesin diye yanlardan yukarı çekiştirmişsin gibi. Oldukça iddialı olsa da daha moda severlerimiz tarafından yeni yeni keşfedilen olmasa da olur “mom jean”den daha iyi olduğu kesin.

_LUC0381

Ama yine de Girlfriend candır!

çağla bingöl