Özgür Masur for Ipekyol

Türk modasının sevilen isimlerinden Özgür Masur, bu sezon İpekyol markası ile güzel bir işbirliğine imza atmış ve 30 parçadan oluşan bir gece koleksiyonu hazırlamış! Koleksiyonun tam da baharın başladığı günlere denk gelen lansman davetinde; güllerle bezenmiş

Ozgur_Masur_for_Ipekyol
Türk modasının sevilen isimlerinden Özgür Masur, bu sezon İpekyol markası ile güzel bir işbirliğine imza atmış ve 30 parçadan oluşan bir gece koleksiyonu hazırlamış!
Özgür_Masur_For_İpekyol_4
Koleksiyonun tam da baharın başladığı günlere denk gelen lansman davetinde; güllerle bezenmiş pembe tonlarda fonu süsleyen huzur verici kuş cıvıltıları eşliğinde yürüyen modeller, mekan dışından gelen tüm kaotik havayı nötralize ediyordu.
Özgür_Masur_For_İpekyol_2
Pastelin ilkbahar tonlarında, uçuk maviler, şeker pembeler ve nil yeşilinin yanı sıra floral desenler tekil ve parçalı gece elbiselerine masum bir hava veriyor. Tam da umutla dolu bir mezuniyeti ya da sevilen bir arkadaşın kır düğününü hatırlatıyor. Koleksiyonda krep kumaşın yumuşak dökümü, narin şifonlar ve grogen kurdeleyle sarmalanıyor, çiçek nakışlarıyla bezeniyor.
Özgür_Masur_For_İpekyol_1
Tabii hepsi bu da değil. Koleksiyonun farklı bir tarafında da 80’lerin güçlü silüetini yansıtan, geniş omuzlu, yoğun büzgülü bel kesimli, derin V yaka dekolteli, bakır detaylı tasarımlar duruyor.
Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu, 11 Nisan itibariyle tüm Ipekyol mağazalarında ve www.ipekyol.com.trde satışa sunulacak.
troppodonna