Pandora ile Troppodonna’dan Yeni Yıl Dilekleri

2016 yılına adım atmaya hazırlanırken yeni yıla dair umutlarımız da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bilirsiniz yeni yıl, yeni başlangıç, planlar, yeni yıl kararları, umutlar, hayaller

2016 yılına adım atmaya hazırlanırken yeni yıla dair umutlarımız da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bilirsiniz yeni yıl, yeni başlangıç, planlar, yeni yıl kararları, umutlar, hayaller…

İşte sıcak bir fincan kahve (ya da Chai Latte olsun) ile yapılan bu konuşmaları çok seviyoruz. İçimiz ısınıyor! Bu nedenle Troppodonna TV’de sizinle bu dilekleri paylaşalım istedik. Bunun için de Troppodonna’nın sevdiği kadınlar ile sohbet ettik. Tabii bu kadınlar şimdilik sürpriz olarak bir tarafta bekleyedursun, bir de bize bu konuda ilham veren Pandora’dan bahsedelim.

Pandora Markası ile tanışıyor musunuz? Şuradan buyurun. Herhangi bir takı markasından farklı olarak çok güzel bir teması var Pandora’nın. Markanın 700 civarında Charm’ı var. Charm’lar, hani bilekliklerinize taktığınız minik aksesuarlar. Aradığınız her konu var. Bu charm’larla unutulmaz anlara dair bilekliğinizi yaratabilirsiniz. Mesela bu sabah Pandora Mağazası’na uğradığımda çok sevimli bir baba adayı ile karşılaştım. Heyecanla bebek bekleyen eşi için bir bileklik tasarlıyordu. Üzerinde minyatür bir bebek arabası charm’ı da olan. Dediğimiz gibi 700 tane!

Yeni yıla girerken Pandora’nın “wishlist” (istek listesi) konsepti öne çıkıyor. Wishlist’le tanışmak için de şöyle alalım sizi. Daha fazla lafı uzatmadan projenin yaratıcılarından Merve Hasman ile hazırladığımız tanıtım videosuna geçelim şimdi. Yeni yıl dileklerini konuştuğumuz 5 sürpriz konuğumuz için de 2016 çanları çalana kadar her hafta Troppodonna’da tekrar tekrar buluşalım.

Didem Soydan’ın yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

Etel Baler’in yeni yıl dileklerini izlemek için tıklayınız.

troppodonna