Pepsi ve Cindy Yeniden

90'lardan en çok hatırladığınız reklamlar hangileridir diye sorulsa büyük ihtimalle sizin de aklınıza ilk gelenlerden biri Pepsi'nin otomatına dayanmış Cindy Crawford'un kana kana kola içen görüntüsüdür. 90'lar dönemi çocuklar ve gençlerinin kolektif görsel hafızasının demirbaşlarından olan

Pepsi_Cindy_crawdford_90lar

90’lardan en çok hatırladığınız reklamlar hangileridir diye sorulsa büyük ihtimalle sizin de aklınıza ilk gelenlerden biri Pepsi’nin otomatına dayanmış Cindy Crawford’un kana kana kola içen görüntüsüdür. 90’lar dönemi çocuklar ve gençlerinin kolektif görsel hafızasının demirbaşlarından olan bu görüntü, aynı zamanda o yılların moda anlayışının da poster çocuğu gibidir.

Pepsi geçtiğimiz senelerde yaşadığı Kendall Jenner fiyaskosundan sonra kendini güvenli limanlara atmak istemiş olacak ki Crawford ile tekrar bir araya geliyor. Hem de bu sefer yanında oğlu Presley Gerber de var. Presley Gerber ablası Kaia kadar ünlü olmasa da henüz, moda dünyasında kariyer edinmeye başladı bile.

Kaia_gerber_Pepsi

Prömiyeri Super Bowl gecesi olacak Pepsi’nin yeni kampanyası, jenerasyonları konu alacakmış. O zaman belki Michael Jackson’ın çocukları Paris, Prince, Blanket ve Bubbles da bu seride yer alır. Şu an sadece Crawford’lar biliniyor hatta Kaia hakkında da kesin bir bilgi yok. Gerçi gördüğünüz gibi Kaia’nın markaya açık mesajı var.

Milenyum nesline hitap etmek için kuşkusuz en iyi yöntemlerden biri bu #tbt reklam serileri. Hem de elinin altında hazır bu kadar değerli miraslar bulunduran markalar için.

troppodonna

Sorry, the comment form is closed at this time.