Pratik Kadınlar Günlüğü: Mark, MAC ve Aloe

Troppodonna TV'nin sevilen serisi Pratik Kadınlar Günlüğü'nde bu hafta size 3 gözde ürünümüzden bahsediyoruz. Mesela geçen haftalarda sizi tanıştırdığımız Avon'un Mark koleksiyonundan sempatik ve kullanışlı bir maskara var. Sonra M.A.C'in yeni fondöteni Studio Waterweight'i anlatmak

çağla bingöl

Troppodonna TV’nin sevilen serisi Pratik Kadınlar Günlüğü’nde bu hafta size 3 gözde ürünümüzden bahsediyoruz. Mesela geçen haftalarda sizi tanıştırdığımız Avon’un Mark koleksiyonundan sempatik ve kullanışlı bir maskara var. Sonra M.A.C’in yeni fondöteni Studio Waterweight’i anlatmak istedik ki eğer kullanmadıysanız bir mağazasına gidip yapısını denemenizde yarar var. Tabii bizim kadar fondöten düşkünüyseniz. Son olarak Garage Organics Aloe Gel video konuğumuz oldu. Organikte sertifikanın önemini tekrar tekrar anlatmaktaki amacımız sizi sıkıntıdan bayıltmak değil. Ama önem veriyoruz işte.

O zaman şimdi biz susalım konuşurken sürekli dili dolaşan Çağla sözü buradan devralsın!

Garage Organics ürünleri hakkında detaylı bilgi için garageorganics.com adresine, Avon Mark’ın Spectralash maskarası için şuraya ve M.A.C Studio Waterweight Fondöten için de buraya bakabilirsiniz.

troppodonna youtube kanalına üye olmak için lütfen tıklayınız. 

troppodonna