Rihanna’nın Yeni Moda Markası Fenty’nin ilk Koleksiyonu Görücüye Çıktı

Rihanna bildiğiniz üzere uzun zamandır LVMH grup ile flört halindeydi. Sonra LVMH büyesinde bulunan Puma markası ile ilk işbirliği geldi: Fenty x Puma. Bu Streetwear serisinin kazandığı başarıyı Fenty'nin kozmetik serisi devam ettirdi. Fenty Beauty

Rihanna bildiğiniz üzere uzun zamandır LVMH grup ile flört halindeydi. Sonra LVMH büyesinde bulunan Puma markası ile ilk işbirliği geldi: Fenty x Puma. Bu Streetwear serisinin kazandığı başarıyı Fenty’nin kozmetik serisi devam ettirdi. Fenty Beauty de özellikle birçok ten rengine sunduğu zengin ton skalası ile “diversity” meraklılarının hayranlığını kazandı. Bu kadar başarı üstüne artık asıl konuşulanın, yani tam bir moda markasının zamanı gelmişti.

Fenty, bir kadın tarafından LVMH çatısı altında yaratılan ve satışa sunulan ilk marka olma unvanını kazandı. Markanın basına duyurumu ile resmiyet kazanmasından az bir süre sonra ilk koleksiyonu “Release 19-5” görücüye çıktı. Şu an fenty.com adresi sadece “coming soon” olarak görünüyor ve hareketli bir imaj var. Ama koleksiyonu basına yansıyan görselleri ve bülteninden cımbızlayarak anlatmak gerekirse “feminenlik ve maskulenlik arasında dans ediyor”. Yazı içinde karelerde Fenty’nin ilk parçalarını ve “diverse” model seçimlerini görebilirsiniz.

Sizin de en çok pembe takım ilginizi çekti mi? 🙂

Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.