Saçınız İçin En İyi "Leave-In" Ürünler

Leave-In Conditioner ya da Leave-In Treatment diye yeni bir saç ürünü kategorimiz var biliyorsunuz, son yıllarda kozmetik endüstrisinin bize armağanı. Özellikle dalgalı, kabarık ve kıvırcık saçlar için büyük hizmet olan bu kategorinin içinde her ailede

leave-in-treatment-2Leave-In Conditioner ya da Leave-In Treatment diye yeni bir saç ürünü kategorimiz var biliyorsunuz, son yıllarda kozmetik endüstrisinin bize armağanı. Özellikle dalgalı, kabarık ve kıvırcık saçlar için büyük hizmet olan bu kategorinin içinde her ailede olduğu gibi iyi ve kötü elmalar var.

Ve iyiyi kötüden ayırt etmek, konu Leave-In ürünler olunca şampuan ya da saç kremi gibi suyla durulanan ürünlere göre daha kolay. Çünkü banyo sonra saçınıza bir kere sürüyorsunuz sonrasında gün boyu performansını gözlemleme fırsatınız oluyor. (insan olsa zor bir hayat olurdu).

Suçu pek başkasına atma şansı da yok. Saç maskesi olsa benden sonra kullandığın şampuan der, şampuan olsa saç kremine suç atar. Saç kremi sudaki kireç miktarını suçlar. Gözünüzün önüne bir an için çocukluğunda TV reklamlarında gördüğünüz aşırı kireçten heykele dönmüş çamaşır makinesi rezistansları gelir.

Tigi-Bed-head-Leave-In-conditioner (1)

Tigi, Bed Head Serisi Volumizing Leave-In Conditioner

Ama en son kullanılan, durulanmayan ve anında iyileşme vadeden Leave-In Conditioner suçu kolay kolay başka bir şeye atamaz. Çünkü düşünürseniz kendini Süper Man gibi konumlandırıyor. Hem saçı yumuşatacak, hem yatıştıracak, taramayı kolaylaştıracak, ısının verdiği zarardan koruyacak ve parlamasını sağlayacak. Bunu yapan doğru bir Leave-In ürünle tanıştınız mı saçınızı problem olmaktan büyük ölçüde çıkartıyorsunuz. Ve biz sizi şimdi bizim denediğimiz en iyilerle tanıştıracağız, hatta yazıyı okurken bir yandan kendileri ile tanışıyorsunuz.

Tabii saç problemlerinizin büyük bir kısmını çözse de Leave-In ürünler, onlardan iki şeyi beklemeyin. Bunlardan birincisi saç dökülmesini önlemek, ikincisi de saçınıza kalıcı ve onarıcı bakım yapması. Evet, saçınız daha kolay tarandığı ve ısıdan korunduğu için çok daha az hasar görecektir. Ama geçmişin izlerini silmek Serum ve Balm tipi yoğun bakım ürünlerine düşüyor.

çağla bingöl