SOS Balm Nedir?

Ya da öncelikle Balm'lardan başlayalım. Lipbalm aralarında en çok bilineni ama Balm ya da Türkçe karşılığı ile merhem dokular önümüzdeki dönemde krem ve serumların karışımı gibi olması ile hem pratik hem de daha kolay cilde

Ya da öncelikle Balm’lardan başlayalım. Lipbalm aralarında en çok bilineni ama Balm ya da Türkçe karşılığı ile merhem dokular önümüzdeki dönemde krem ve serumların karışımı gibi olması ile hem pratik hem de daha kolay cilde işlemesi sayesinde popüler ürünler haline geliyor. Birçok global marka yüz temizlemeden, göz bakımına ve nemlendiricilere farklı kategorilerde Balm dokuda ürünler hazırlayacak.

Roius Naturals SOS Balm

İşte Roius Naturals markasının SOS Balm’ı da böyle bir ürün. Çalışma alanı video anlattığım gibi cildinizin SOS verdiği her an. Yani küçük yaralar, yanıklar, kaşıntılar, morluklar ve aşırı kuruluklar. Tüm aileniz için sürekli elinizin altında bulunabilecek, seyahatlere taşıyabileceğiniz ALL PURPOSE bir balm, gerçi bunu da videoda söylemiştim. Ayrıca yine videoda belirttiğim gibi kuru ve siyah nokta yatkın ciltler için harika bir yüz bakım kremi. Videoda söylediğim çoğu şeyi yazdım belki ama siz yine buyurun, benim için bu krem neden bu kadar özel bir izleyin.

Ürün hakkında tüm detaylara www.roiusnaturals.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çağla Bingöl

Sorry, the comment form is closed at this time.