Troppodonna Monolog Başlıyor!

Bir süredir Podcast'lere karşı boş değiliz. Spor yaparken dinliyoruz, metroda, takside (diyeceğiz ama taksiciler kulaklık takmanızı umursamadan sohbet ettikleri için bu çok mümkün bir seçenek değil aslında), yemek yaparken ya da uyumadan önce

monolog pic.001

Bir süredir Podcast’lere karşı boş değiliz. Spor yaparken dinliyoruz, metroda, takside (diyeceğiz ama taksiciler kulaklık takmanızı umursamadan sohbet ettikleri için bu çok mümkün bir seçenek değil aslında), yemek yaparken ya da uyumadan önce… Video izlemeye göre daha az yorucu, zahmetsiz ve internet kotası dostu.

ilk bölümü :

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/233442037″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”300″ iframe=”true” /]

Özellikle TED’in büyülü dünyasına dalınca marketing dünyasındaki yeni bir gelişmeden başlayıp doktorları sarsan yeni bir buluşa, çocukların nasıl yalan söylediğini anlarız’a geçip soluğu Brezilya’nın son politik olaylarına birçok farklı başlık altında harika sunumlar dinleyebiliyorsunuz. Düşünsenize trafikte geçen tamamen kayıp bir zaman diliminde ne çok şeyden haberiniz olabilir! Hem de offline bile dinlenebiliyor.

Bir de daha bize yakın podcast serileri var. Günlük problemlerden, sosyal hayatta karşılaştıklarımızdan, cumartesi gecesi son trendlere göre ne giyilebileceğinden, sağlıklı beslenmeden, güzellikten, moda haftalarından, kişisel gelişimden, sanat etkinliklerine kadar birçok konu hakkında konuşulan.

İşte biz de böyle podcast serilerine başlayalım dedik. İlk serinin ismi MONOLOG. Adından anlayabileceğiniz gibi tek kişilik bir seri ama başka seri yayınlar da “under construction”.

troppodonna monolog serisini şimdilik soundcloud üzerinden takipçimiz olarak ya da troppodonna siteden takip edebilirsiniz. Sonra daha da paylaşımcı olmaya çalışacağız. Podcast serimiz şu an deneme yanılma aşamasında, tıpkı 2 sene önce başlattığımız youtube kanalımız gibi “yolda” öğrenmeye devam edeceğiz, beraberce!

troppodonna