Yeni Sezonun Maksi Çizme Trendi

Bugün günlerden salı olduğuna göre biraz ayakkabı konuşabiliriz. Salı günü ayakkabı konuşma trendi  bu güne adanmış #tuesdayshoesday hashtag'inden geliyor. Yani perşembe günleri naftalin kokan tüm fotoğrafları #tbt'leten sosyal medya yine gündemi belirliyor. [caption id="attachment_13901" align="aligncenter" width="334"]


Bugün günlerden salı olduğuna göre biraz ayakkabı konuşabiliriz. Salı günü ayakkabı konuşma trendi  bu güne adanmış #tuesdayshoesday hashtag’inden geliyor. Yani perşembe günleri naftalin kokan tüm fotoğrafları #tbt’leten sosyal medya yine gündemi belirliyor.

Zimmermann

2019 Sonbahar / Kış modasında birçok boyda ve farklı materyallerden birçok çizme var. İsterseniz geçen kış da gündemde olan kovboy çizmelerinden de giyebilirsiniz, isterseniz saten kumaştan, isterseniz hemen baldırı kesen bir boyda ya da dizin bir karış üstünde.

Max Mara

İşte biz size bugün o diz üstü modellerden bahsedeceğiz. Bu çizmeleri ilk görüşümüz değil ve geçen sezonlarda çok daha abartılılarına şahit olmuştuk. Balenciaga x Louboutin işbirliğini hatırladınız mı? Çizmelerin boyu kasıklara kadar yükseliyordu.

Boss

Bu sezon biraz daha “sakin” bir trend var. Eğer bol duran, topuklu bir tane tercih ederseniz bacak boyunuzu çok uzun göstermesi garanti. Sezonda en beğendiğimiz yüksek çizme tasarımları Celine, Boss ve Max Mara’daydı. Ama fast fahsion bir uyarlamasına bakıyorsanız Zara’daki de ilginizi çekecektir. Tabii bu çizmelerin moda olması demek otomatik olarak skinny pantolonların da hala gündemde olduğunu gösteriyor. Ama çorap gibi bacağı sıfır saran versiyonları ile sezonun bir diğer öne çıkan trendi olan plili etekleri de giyebilirsiniz.

Celine

troppodonna

 

Sorry, the comment form is closed at this time.